reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówki u lekarza.

byłam dzis u nowego ginka, pokazałam wynik glukozy, dał mi skierownie do szpitala na dobowe oznaczenie glukozy, jak będzie ok to wyjde po 1 dobie jak nie to moga mnie trzymac i 3 dni...
3majcie kciuki za dobre wyniki, dietke juz sobie sama zastosowałam :tak:
pocieszył mnie,że norma jest do 140 a ja mam 147, może za wcześnie weszłam na drugi pobór a podobno nawet 5 min ma znaczenie
jutro jadę do szpitala :tak:
 
reklama
My już po wizycie. Wszystko jest w porzadku :) A juz sie bałam o szyjke, bo czasem twardnieje mi brzuszek, ale jest długa i zamknięta, więc ok. Dr powiedział, że te skurcze są normalne bo jest ich niedużo i nie maja wpływu na szyjkę. A Antoś ma juz 924g :) i wszystkie wymiary o dobry tydzien do przodu jak zwykle. Bardzo się cieszymy, że jest dobrze po tym wszystkim co przeszłam na początku, oby tak dalej. Teraz mam zrobic badanie krwi, moczu i glukozę oczywiście, mam nadzieje, że będzie dobrze.
Gratuluje pozostalym udanych wizyt :)
 
melduje, ze zyje lekarz dzis nic nie badal, dopiero w poniedzialek zbada, tylko przedluzyl mi zwolnienie i pytal czy jeszcze boli jak powiedzialam, ze mniej to teraz mnie zbada w poniedzialek i zadecyduje co dalej
 
demetrios no to superowo gratki:)a co do glukozy ja tez myslalam zeby tylko nie puscic pawika ale okazalo sie ze nie taki diabel straszny, tylko nie zapomnij o cytrynce naprawde poprawia smak:)

stokrotka &&&&& za wyniki ponownej glukozy obys w szpitalu spedzila minimum potrzebnego czasu:*a czas w odliczaniu glukozy jest wazny mnie sie pytala polozna czy na pewno minela pelna godzina moglo byc wiecej o pare- parenascie minut ale nie miej takze mam nadzieje ze w szpitalu tego upilnuja i bedzie dobrze:*

pauline &&&&&& za wizyte kiedyby nie byla:p

ryba to swienie to i jaki "wypasniony" juz ten Twoj Maluszek jak na ten tydzien hihih zdrowy Dzieciaczek booosko:)

martusia to 3mam kciuki za poniedzialkowa wizyte:*

misia Pajka, *martusia, stokrotka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsze wizyty i wyniki :)i za cala reszte wizytujacych jutro

My jutro z wynikami do gina, musze powiedziec o tych bolach i o tym jak mnie Jego kolega potraktowal no i ze Lila mniej sie rusza i ze dzis znowu mialam kilka skurczy, ale dziewczyny tu pisza ze jesli nie ma ich duzo to nie ma co panikowac wiec mam nadzieje ze mnie uspokoi prosimy z Lilka o kciukasy na jutro:)
 
Ostatnia edycja:
&&& za wszystkie wizyty :)

ja jutro a wlasciwie dzis ide na pobranie krwi tsh, ft3,ft4 i morfologia a 11.6 do swojego endokrynologa i tez nie omieszkam wspomniec o tym jak mnie potraktowal tamten 'lekarz'.

martusia super ze juz lepiej
Joasiu napisz nam jak bedziesz juz po
 
czesc , przedstawiam Wam moją kochaną Natunię Zobacz załącznik 471676już nie mogę się doczekać , aż się spotkamy :)
Mała waży 1.066kg i ma się dobrze, gorzej ze mną. Macica wciąż i wciąż twarda, lekarka zwiększyła mi dawkę Fenoterolu z 1/2 tabletki na całą, zrobiłam dziś rano próbę i wzięłam 3/4 i chyba zaraz puszcze pawia , tak się zle czuję i trzęsę. Ale nie mam wyjscia, mała msi jeszcze posiedziec 10 tyg w brzuszku. Wg miesiączki mamy 26t4d a wg dzieciątka mamy 27t5d, to ja już nie wiem na co trzeba patrzeć.
 
reklama
Do góry