reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Dzięki Dziewczyny! U nas już dużo lepiej. Wciąż na dożylnym fenoterolu i masie innych specyfików. Teraz panikuję ilekroć mi się brzuch lekko napnie, nawet bezboleśnie ale mam lekarza anioła. Wyobrażacie sobie, że przyszedł mnie uspokoić i pocieszyć jak w pierwszy dzień ryczałam? W czwartek i dziś nie ma dyżuru ale przyjechał sprawdzić co u mnie i skontrolować sytuację. Wczoraj szpital sam przysłał mi psychologa. Dodam, że to szpital państwowy, kliniczny o opinii "wylęgarni" ja tam tą opinię obalam. Uratowali mi maluszka, mam nadzieję, ze skutecznie. Jestem tu co najmniej do poniedziałku. Jutro mam przejść na fenoterol w tabletkach, już dziś zmniejszają dawkę. W końcu mogłam się wykąpać, najlepsze uczucie :DD
ps: dostałam bana na głaskanie brzuszka, ponoć wzmaga skurcze. Mogę tylko dotykać ręką.
 
Ostatnia edycja:
reklama
maybebaby zaciskaj nóżki, żeby maleństwo jak najdłużej siedziało pod serduszkiem, będzie dobrze kochana
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Martusia trzymaj się dzielnie. Przytulam. Ja miałam luteinę, ale dostawałam po niej grzybicę i powiedziała mi ginka, że moge ją brać - tą samą - pod język. Leż, oszczędzaj się...

Maybebaby trzymaj się dzielnie, zaciskaj nogi, leż, odpoczywaj, relaksuj się...
 
mayebybaby nom ja za glaskanie tez dostalam od kumpeli opierdziel powiedziala ze jak nie chce szybciej urodzic to nie glasakaac ale jak tu sie oprzec:)ciesze sie ze niedlugo wychodzi no i gratki doktorka widac z powolania:)
&&&&&& z brzusiem kciuki za Was oby jak najdluzej w 2paku:***
 
reklama
Dzięki Dziewczyny! U nas już dużo lepiej. Wciąż na dożylnym fenoterolu i masie innych specyfików. Teraz panikuję ilekroć mi się brzuch lekko napnie, nawet bezboleśnie ale mam lekarza anioła. Wyobrażacie sobie, że przyszedł mnie uspokoić i pocieszyć jak w pierwszy dzień ryczałam? W czwartek i dziś nie ma dyżuru ale przyjechał sprawdzić co u mnie i skontrolować sytuację. Wczoraj szpital sam przysłał mi psychologa. Dodam, że to szpital państwowy, kliniczny o opinii "wylęgarni" ja tam tą opinię obalam. Uratowali mi maluszka, mam nadzieję, ze skutecznie. Jestem tu co najmniej do poniedziałku. Jutro mam przejść na fenoterol w tabletkach, już dziś zmniejszają dawkę. W końcu mogłam się wykąpać, najlepsze uczucie :DD
ps: dostałam bana na głaskanie brzuszka, ponoć wzmaga skurcze. Mogę tylko dotykać ręką.

trzymam kciuki za Wasz dwupak i sciskam mocno! :*
 
Do góry