reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Hallo Kochane! Chciałam pochwalić internet, że na koniec lepiej chodzi, i oczywiście skubany zaraz mnie wyrzucił, a takiego posta wkleiłam!
Zanetka to cieszę się z Tobą, że jednak synek, ale takie zamieszanie zupełnie niepotrzebne! Moim skromnym zdaniem to lekarz do doopy jest, jak się nie zna to nie powinien nic mówić, na obecnym sprzęcie wmawianie komuś, że "to pępowinnka" była to śmieszne jest:)
A to Adusia, leży na boczku, przytulona do łożyska, a na drugim zdjęciu otworzyła oczko i pokazała nam języczek;)
IMG_0718[1].jpg IMG_0719[1].jpg
Stokrotka za dzisiejsze dobre wieści!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
dziewczyny prosze o modlitwe, &&&, dobre mysli no cokolwiek ide dzis do gina z powodu niepokojacych boli, mam nadzieje, ze mnie przyjmie bo nie mam dzis planowaj wizyty
 
witam sie w gronie lezacych luteinowcow :( boli jak nie wiem lekarz powiedzial ze jak nie przestanie to prosto do szpitala
 
Martusia no będzie dobrze!!! Ja to cały czas jestem na luteine, nie wiem, czy dlatego że stara już jestem, czy co:) Niby szyjka wysoko zamknięta nic mnie nie boli, z mam brać dwie dziennie. A se biorę, a co mi tam jedynie jakaś taka wielka się robię:)
 
reklama
Do góry