reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Ja właśnie wróciłam z połówkowego - CHŁOPAK :-D I nadrobił do faktycznego wieku z daty ostatniej miesiączki, więc zrobiłam dodatkowy suwaczek ;-) Jedyne co jest nie tak, to położenie - pośladkowe. I niskie łożysko, ale nie przodujące. Czyli źle, czy nie najgorzej??
Gratuluję pozostałym mamusiom z dobrymi wieściami i trzymam kciuki za resztę :-)

Gratuluję wizyty, nie martw się jeżeli masz łożysko na przedniej ścianie to oznacza, ze musisz uważac na jakiekolwiek urazy brzucha bo moze to spowodować odklejenie się lożyska także chroń brzuś jak jestes w sklepie itd. Jeżeli chodzi o ułożenie pośladkowe to dlacze=go piszesz, ze jest nie tak?? dziecko moze sie odwrócic do 34 tc . Teraz dzidzia jest malutka i moze leżec różnie nie jest to powód do strachu:)
My już po :-) Synek rośnie i odpowiada już 24 tygodniowi,więc bardzo szybko nadrabia. Leży sobie w poprzek- głowa z prawej,a nóżki z lewej strony. Była ze mną siostra i splakala się jak bóbr ;)
trzymam kciuki za pozostałe wizytujace.

super gratuluje:)

Ja już po wizycie, tak jak pisałam rano pan doktor nie sprawdził jaka płeć ale zrobił króciutkie badanko usg żeby sprawdzić jak tam moje łozysko. Wszystko ok łozysko sie podnioslo i jest wysoko nie ma sladu po tamtym krwawieniu przez które wylądowalam w szpitalu. Serduszko maluszka bije głosno i szybciutko ale odwrócony byl do mnie tyłem i zobaczyc mogłam tylko tyłeczek. Nastepna wizyta 18 maja, mam przyjść z mężem i wtedy gin zrobi szczegółowe pomiary no i w końcu powie jaka płeć dzidzi. Na nastepna wizyte mam juz zrobic obciążenie glukoza i standardowe badanka mocz krew Hbs

super gratuluje:)

tak jest w mojej przychodni, jak byłam prywatnie to jest taka możliwość. jak miałam usg w 12tc to się zapytałam czy mogę z mężem a lekarz że nie ze względu na metodę badania (przezpochwowe) więc więcej nie pytałam. poza tym w mojej przychodni gabinet badań usg jest gdzie indziej niż gabinet gina. ale teraz jak będę to się zapytam. nie od dziś wiadomo, że warunków na NFZ nie sposób porównać z warunkami z wizyt prywatnych na które mnie nie stać teraz bo tylko M pracuje i nie zarabia kokosów. także dlatego się dziwię. ot co.

ja zarówno na wizytach na NFZ jak i prywatnych maż mogl byc przy mnie i dziecku...to nie chodzi o to , gdzie jest gabinet usg tylko o lekarza...

 
reklama
Gratuluję wizyty, nie martw się jeżeli masz łożysko na przedniej ścianie to oznacza, ze musisz uważac na jakiekolwiek urazy brzucha bo moze to spowodować odklejenie się lożyska także chroń brzuś jak jestes w sklepie itd. Jeżeli chodzi o ułożenie pośladkowe to dlacze=go piszesz, ze jest nie tak?? dziecko moze sie odwrócic do 34 tc . Teraz dzidzia jest malutka i moze leżec różnie nie jest to powód do strachu:)


super gratuluje:)



super gratuluje:)



ja zarówno na wizytach na NFZ jak i prywatnych maż mogl byc przy mnie i dziecku...to nie chodzi o to , gdzie jest gabinet usg tylko o lekarza...



także ten lekarz nie chce słyszeć o obecności męża czy innej osoby bliskiej. a zmieniać już nie będę.
 
Weronika to walczymy razem Ty rano ja wieczorem... Ty jestes w lepszej sytuacji :):)

Marta ale on nie ma takiego prawa...mój mąż był obecny nawet przy usg dopochwowym i nawet przy badaniu na fotelu...
 
marta przykro że trafiłaś na takiego lekarza:( Normalnie bez serca!
My nie zależnie prywatnie czy w szpitalu, nawet jak przeprowadza badanie dowcipne, zawsze wchodzimy razem. To dla przyszłych tatusiów ważne i miłe doświadczenie. Sami mogą zadawać lekarzowi pytania o które wstydzą się zapytać nas. Któraś mama pisała że my czujemy maluszki 24/7 a dla nich to jedyna okazja żeby je zobaczyć.
Mam nadzieje że następnym razem Wam się uda:)
 
ANSURE 27 kwietnia echo serca

AXARAI 27 kwietnia badania połówkowe

BABYDOLL 27 kwietnia godz. 11:00

BEACIA 27 kwietnia godz.17:00

PAJKAA 27 kwietnia badania połówkowe godz.18:00

WERONKAZZZ

Trzymam &&&&&& bardzo mocno :tak:
 
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzidziolków:-)
pajka,weronika powodzenia.To ja się wepchnę miedzy Was bo na 17 mam :tak:
Polisia tak dla porównania wielkosci dzidziów to Twój spory.Mamy identyczny wiek ciąży i tez połówkowe miałam w poniedziałek i mój synu miał 426g wiec troszke mniejszy a z naszych pomiarów to wychodzi wiek jak z OM no moze ze dwa dni większy.
Alanek miał 4500 jak się urodził dlatego tym razem sledze na bierzaco te pomiary bo ciekawa jestem czy bedzie ponownie olbrzymek.
 
Gorgusia Gratuluję udanej wizyty!!!!
Marudka Gratuluję Syneczka!!!!
Dziewczyny trzymam kciuki za jutro!!!! My na 9:45:tak:
U nas w Bydgoszczy badania połówkowe, prenatalne, genetyczne odbywają się w gabinecie obok gabinetu lekarza ginekologa. Jest to gabinet USG genetyczne przy szpitalu nr 2. Nie ma możliwości wejść do gabinetu z osobą towarzyszącą, ba nam jako kobietom też nic nie pokazują, ekran jest odwrócony do lekarza. Z racji tego, że to moja ostatnia wizyta przed wyjazdem, po badaniu zrobię lekki dymek, i powołam się na prawa pacjenta, zobaczymy co powiedzą. (bo normalnie jak się człowiek burzy, to mówią bezczelnie, jak się nie podoba, to można iść do domu!!!)
 
reklama
Kasieq szczesliwie sie sprawa rozwiazala niech tylko Mala zeskiknie teraz z szyjki zeby Mamusi ulzyc:)

maybebaby gratki supcio ze Corcia rosnie ja trzeba:)

stokrotka no to sper ze z Dzidziem oki a ze Chlopak to sie musisz do tej mysli teraz przyzwyczaic,mi tez trabia ze bedzie Dziewczynka i jak uslysze ze jednak Chlopiec to nie wiem jak na pierwszy raz zareaguje po prostu mysle ze musimy dojsc do tego ze to co mowili inni to byly domysly a co siedzi w brzuszku to najlepiej wie ginek:)

Zanetka gratki Synusia kolejny Mezczyzna w Naszej BB-owej wspolnocie:-D

kasiaczek dobrze ze ginek potwierdzil to co juz wiedzialas:)i oczywiscie ze MAlutka zdrowo sie rozwija:)

Bunny gratulacje Syneczka....oj chyba bedzie wojna podobno tak mowia jak sie wielu Chlopcow rodzi;)

gorgusia kciuki caly czas za wszystkie trzymam;) gratki podgladania z Siostra zdrowego Malenstwa:*

marudka no, no ciesze sie razem z Toba gratki Syneczka:)z ulozeniem to nie wiem za bardzo ale jeszcze pewnie fiknie do konca razy i zmieni pozycje na bardziej dogodna:)

mantezowa no i extra ze lozysko sie podnioslo a Malenstwo zrowe, pewnie ma zgrabna pupcie:-D

jumabe wzorowych wynikow:)

ANSURE, AXARAI, BABYDOLL, BEACIA, PAJKAA, WERONKA &&&&& moccccno zacisniete:)
 
Do góry