reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

No więc my już po połówkowym :) byliśmy z mężem i wzięliśmy pakiet usg 3D4D nagrywanie na płytkę, bajery, dzikie węże itp :cool2:
Dzidziuś pięknie wygląda, jest zdrowy, ruchliwy, ziewał sobie, pokazał pitoczka ze wszystkich stron (z tej okazji znów kupiłam dzisiaj kilka niebieskich ciuszków), nie wiem ile ma długości ale waży 310 gram, więc chyba do wielkoludów nie należy ale nie wiem bo się nie znam. Doktor mówił że wszystko jest ok, to znaczy że ok :) oglądaliśmy wszystkie obszary mózgu, komory i przedsionki serca, oraz inne organy wewnętrzne. Najfajniej jednak wyglądały stópki :-)
Jest jednak jedna zła wiadomość, otóż moje łożysko nie podniosło się i nadal nachodzi na szyjkę (która ma notabene 5 cm). Mam więc to cholerne łożysko przodujące i czekam na ewentualny cud, że się podniesie. Jest na to jeszcze trochę czasu ale doktorek nadziei wielkich mi nie daje.
Wygląda na to że stanie się to, czego bardzo nie chciałam, czyli cesarka. Tym samym moje plany i marzenia o porodzie rodzinnym, trzymaniu mnie za rękę przez męża, ocieranie potu z czoła, polewanie prysznicem, oddychanie i te wszystkie inne bajery porodowe, które sobie tak wizualizowałam, mnie (nas) niestety ominą.
Nosz... kurza stopa.
Ale trudno, ważne żebym nie krwawiła, bo łożysko przodujące lubi krwawić w 3 trymestrze, a wtedy to leży się plackiem w szpitalu.
Jestem jednak optymistką, wierzę że przy następnym usg jakimś cudem okaże się że łożysko się podniosło, a moim zmartwieniem stanie się to, czy przy porodzie natną mi krocze ;-)
 
reklama
Kasia- gratuluję udanej wizyty :) A z łożyskiem może się jeszcze poprawi. Trzeba być dobrej myśli.

My też już po połówkowym. Z Małym wszystko ok. Był grzeczny i dał się dokładnie pooglądać. Serduszko jak trzeba i inne narządy też bez zarzutu. Mój Syn to mały bezwstydnik i pięknie zaprezentował co ma między nóżkami nie pozostawiając już cienia wątpliwości. Lekarz mówi,że oby było dalej tak jak jest to będzie idealnie :) Zymuś waży 300 gram :)
A to mała galeria :
IMAG0197.jpg Buziaczek Zymka
IMAG0198.jpgdowód na płeć :)
IMAG0199.jpgZiewanko- znudzenie długim badaniem :)

Bardzo dziękuję za wszystkie kciuki :D
 
Fajnie dziewczynki,że wszystko w porządku z dzieciaczkami :)

Kasia P-P głowa do góry, musi być dobrze najwazniejsze ze z synkiem wszystko dobrze:)

Gorgusia śliczne fotki :) śliczny synuś będzie :p:p widząc po 1 zdjęciu :)
 
Dziewczyny z całego serca Wam gratuluje. Bardzo się cieszę, że z Waszymi maleństwami wszystko dobrze.
Kasia trzymam kciuki, żeby jednak łożysko się podniosło, a jak nie, to oby było jak najlepiej. Najważniejsze byś dobrze się czuła i dzidzia była zdrowa. Trzymam kciuki.
 
Teraz nadrabiam tutejsze zaległości :)

Axarai- gratuluję dziewuszki :) Aż ciężko mi sobie wyobrazić Twoją radość :)

Lenkka- super,że u Dzecia ok, a Twoja infekcja mam nadzieję,że szybko minie. Wiem jakie to moze być upierdliwe...

Szysza- dobrze,że Dzieć ma się dobrze, a na kolejnym usg może chętnie pokaże co tam ma między nóżkami :D Trzymam kciuki!

Alebur- gratuluję udanej wizyty! Super,że z łożyskiem sytuacja wraca do normy i niech się tam dalej podciąga! Dbaj o siebie!

jasminum- gratuluję udanej wizyty :) Moim zdaniem jak lekarz nie jest pewien to mógłby poczekać z informacją aż bedzie na pewno widział co tam siedzi. Ale może nic między nóżkami nie wyrośnie :)

kasiaczek- dobrze,że nie taki diabeł straszny :)

do_ti- już zaciskam kciuki za Twoją wizytę! &&&

A ja jeszcze zapomniałam napisać,że mam 0,5kg na plusie od początku ciąży. To już teraz coraz bliżej będzie mi do słonia...65kg to ja nigdy nie ważyłam. Marzy mi się nie przekrocznie 70kg...zobaczymy.
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt! Bardzo się cieszę, że dzieciaczki są zdrowe :D

Sama nie mogę doczekać się kiedy małe Bubu ujawni płeć! Już najchętniej wybrałabym się na jakieś zakupki a nie chce kupować rzeczy typu uni-sex :p :)
 
Kasia P-P gratuluje szczegolowego podgladania Syneczka, super ze z Malenstwem wszystko dobrze:)a co do lozyska to widze, ze podejscie masz dobre i nie trzeba Ci tlumaczyc ze jeszcze sie wszystko moze zmienic, takze uwazaj na siebie, nie przemeczaj sie i byle do nastepnej wizyty:-) a no i pokaz to Wasze cudo na foto w 4D :D


gorgusia no i swietnie, pewnie pekasz z dumy hihi a fotki bossskie-szczegolnie to ziewanie:-D:-)

Ansure czekamy jeszcze na Twoje relacje:)

no i oczywiscie &&&&& za jutrzejsza wizytujaca do_ti :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
KasiaP - pewnie super wrażenia po usg 3D i 4D, gratuluję :) czytam Wasze opisy wizyt i łapię dołka że tylko chyba ja tak opóźniona z wizytą bo jeszcze 15dni, a poprzednią miałam 21 marca. niby miasto stołeczne a czekać niewiadomo ile trzeba ;/. no i pewnie z zapisem na usg też ze dwa tygodnie czekania, tragedia :(.

trzymam &&& za pomyślną wizytę do_ti :)
 
Do góry