reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
_marta_o_89 nie stresuj się, czuj się jak u siebie :) jak wśród swoich :) ja tu jestem od stycznia z braku czasu pisuję raz albo dwa w tygodniu i jak dziś próbowałam znaleźć swój ostatni post to chyba z 10 stron musiałam przerzucić :D , takżę tego no stres i pisz co u Was, jak mija Wasza ciąża i czuj się "niepominięta" , sama z biegiem czasu zobaczysz, że nie idzie ogarnąć wszystkich postów i na wszystkie odpowiedzieć i to nie z lenistwa a z nadmiaru postów:)

ewiczek na prawdę świetny pomysł z wakacjo-ślubem :) gratulazjone :)

A wszystkim powizytnym mamusiom gratulacje udanych wizyt :) A przedwizytnym udanych wizyt:)

buziaki :)




Kurczę, wszędzie jest napisane, że w 2 trymestrze powinnyśmy czuś się zdecydowanie lepiej niż w 1. 1trymestru w ogóle nie zauważyłam( po za przybraniem na wadze, zmęczeniem i z czasu zawrotami głowy) a teraz pobolewa mnie głowa i jetem tak zmęczona, że dramat! W ogóle świat się kręci jakoś szybciej obok mnie a pośrodku wlokę się żółwim krokiem ja... Kiszka, normalnie jakby się dało to wzięłabym urlop od ciąży:) ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po wizycie co prawda macanej tylko ale wszystko w porzadku wyniki mam dobre ,a u połoznej tetna dzidzi sobie posłuchałam :-D.Waga dalej spada (JUPIIIIIIIII:-p)w sumie juz na minusie- 5kg, oby tak dalej .Dostałam skierowanie na usg połowkowe które mam zrobic miedzy 18-23 tyg ciazy i to wsio .Acg i moj dzidz kopie od rana jestem pewna ze to on bo w tym miejscu co połozna serduszko znalazła ...... Jak to wizyta moze człowiekowi humor poprawic:tak:
 
Gratuluje udanych wizyt:-)
maja współczuje, wściekła bym się jakby mi tak odwołali wizytę tuż przed:/ a jak się nazywa ten lekarz, jeśli mogę wiedzieć?
 
reklama
Maluszku kochana && &&&& rowniez tutaj jak wiesz one dzialaja cuda wiec w tym przypadku co za duzo to na zdrowie &&&&&:-)

marta_89 witamy:-)

doti Ty sie Ryba nie martw na zapas jeszcze Cie malenstwo zdrazy "okopac":-D

Zanetka gratki wizyty to Twoje podobnie do mojego akrobata u nas tez lekarz mowil ze baaardzo ruchliwe, super ze wszystko oki i ze M tez byl to wazne zeby ich uswiadomic bo czesto dopiero po porodzie wierza ze przez 9 m-cy nosilysmy Dzieciatko w sobie:-D

ewiczek ale Pieknosci pewnie po Mamusi, gratki :-)no i oczywiscie gratulacje planowanego ślubu:-):-)

fasolka gratki wizyty i tutaj a co:-)Ty Szczesciaro chudniesz a Dzidzia sobie zdrowo rosnie:pja co prawda dopiero 1,8 na plusie ale brzusio jakbym z 5 przytyla:-D

maja wspolczuje:(

My teraz 5 kwietnia mamy wizyte u ginka bez usg bo to mialam osobno we wtorek beda wyniki z cytologii krwi i moczu takze tez duuuzo kciukasow bedziemy potrzebowac, ale sie jeszcze przypomne przed:-)
 
Do góry