reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Grauluje udanych wizyt :)
marta_89 witamy
biggrin.gif
 
_marta_o_89 nie stresuj się, czuj się jak u siebie :) jak wśród swoich :) ja tu jestem od stycznia z braku czasu pisuję raz albo dwa w tygodniu i jak dziś próbowałam znaleźć swój ostatni post to chyba z 10 stron musiałam przerzucić :D , takżę tego no stres i pisz co u Was, jak mija Wasza ciąża i czuj się "niepominięta" , sama z biegiem czasu zobaczysz, że nie idzie ogarnąć wszystkich postów i na wszystkie odpowiedzieć i to nie z lenistwa a z nadmiaru postów:)

ewiczek na prawdę świetny pomysł z wakacjo-ślubem :) gratulazjone :)

A wszystkim powizytnym mamusiom gratulacje udanych wizyt :) A przedwizytnym udanych wizyt:)

buziaki :)




Kurczę, wszędzie jest napisane, że w 2 trymestrze powinnyśmy czuś się zdecydowanie lepiej niż w 1. 1trymestru w ogóle nie zauważyłam( po za przybraniem na wadze, zmęczeniem i z czasu zawrotami głowy) a teraz pobolewa mnie głowa i jetem tak zmęczona, że dramat! W ogóle świat się kręci jakoś szybciej obok mnie a pośrodku wlokę się żółwim krokiem ja... Kiszka, normalnie jakby się dało to wzięłabym urlop od ciąży:) ;)



hm, my się głównie nudzimy w domu... 1 trymestr był masakrą dla mnie, wymioty, mdłości, gwałtowny wzrost piersi, nastroje itp. później się uspokoiło troszkę, ale za to 2 razy zemdlałam, częściej mnie boli głowa no i wymioty tak strasznie męczą. koleżanka mówi, że 13 tydzień jest już bezpieczny, wszystko mija :) (wbrew suwaczkowi jestem w 13 tc nie 15, spóźniła się owulacja). trochę martwi mnie to ciągle chudnięcie, od początku schudłam ponad 3kg - to jest normalne? wiecie, to moja 1 ciąża i ciągle się uczę o niej czegoś nowego :)
 
hm, my się głównie nudzimy w domu... 1 trymestr był masakrą dla mnie, wymioty, mdłości, gwałtowny wzrost piersi, nastroje itp. później się uspokoiło troszkę, ale za to 2 razy zemdlałam, częściej mnie boli głowa no i wymioty tak strasznie męczą. koleżanka mówi, że 13 tydzień jest już bezpieczny, wszystko mija :) (wbrew suwaczkowi jestem w 13 tc nie 15, spóźniła się owulacja). trochę martwi mnie to ciągle chudnięcie, od początku schudłam ponad 3kg - to jest normalne? wiecie, to moja 1 ciąża i ciągle się uczę o niej czegoś nowego :)

tak to normalne sa tu Kobitki ktore nadal chudna a brzuszek rosnie takze nie masz sie co martwic, wymioty i mdlosci robia swoje najwazniejsze ze z Dzidzua ok i pamietaj o witaminkach jesli malo jesz zeby zapewnic Malenstwu niezbedne skladniki odzywcze:-)
zapraszamy na watek glowny wrzesien 2012:-)
 
reklama
Do góry