reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Nio takze dzieki bogu wszystko ok :) i bedzie chlopak :) jest sisior :p ale sie dzis krecil i wiercil az ciezko go bylo zmierzyc co chwile inaczej :p i bylam z mamcia moja jakos tak wyszlo ze chciala mi towarzyszyc i wyobrazcie sobie ze nam machal centralnie az gin sie smiala :) takze babcia tez happy :p z usg jest w 17 tyg :) no i cholera 2 kg na plusie ehhh :( ale ja duzoo nie jem :(
 
reklama
Nio takze dzieki bogu wszystko ok :) i bedzie chlopak :) jest sisior :p ale sie dzis krecil i wiercil az ciezko go bylo zmierzyc co chwile inaczej :p i bylam z mamcia moja jakos tak wyszlo ze chciala mi towarzyszyc i wyobrazcie sobie ze nam machal centralnie az gin sie smiala :) takze babcia tez happy :p z usg jest w 17 tyg :) no i cholera 2 kg na plusie ehhh :( ale ja duzoo nie jem :(

Nom w koncu sie odezwalas niedobra TY hihih gratki wizyty super ze wszystko oki i ze wiesz juz ze nosisz Synka, pewnie zakupki tez byly zaraz zerkne na odpowiedni watek....ale ufff ja spac bym nie poszla Kobietko gdybys sie nie odezwala:p
 
Nio takze dzieki bogu wszystko ok :) i bedzie chlopak :) jest sisior :p ale sie dzis krecil i wiercil az ciezko go bylo zmierzyc co chwile inaczej :p i bylam z mamcia moja jakos tak wyszlo ze chciala mi towarzyszyc i wyobrazcie sobie ze nam machal centralnie az gin sie smiala :) takze babcia tez happy :p z usg jest w 17 tyg :) no i cholera 2 kg na plusie ehhh :( ale ja duzoo nie jem :(
gratuluje syneczka :-) a kilogramami sie nie martw, bedize czas na ich pozbywanie ;-)
 
reklama
Do góry