reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Maja połówkowe masz 3maja? toż to święto ;)
ja się wybieram po raz pierwszy na prenatalne po 20tc. Ile płaciliście, bo podzwoniłam trochę i mówią 280, 300 zł.
Takie są ceny???

Ale chyba i tak się wybiorę, choć kasiorę zjada remont :D

Wolałabym żeby moja kruszyna zaczęła dawać mi znać i mnie gilać, kopać... cokolwiek, bo się martwię ;)

a wizyta dopiero 13 :/

pozdrowionka

Ja za pierwsze genetyczne z wizyta płaciłam 200zl
 
My po wizycie. Dzisiaj był ze mną mężullo, taki był wpatrzony w monitor, że aż oczy mu błyszczały :-)
Dzidzia zdrowa, ma wszystko proporcjonalne. Mały gigant ma 17cm (całość z nóżkami). Co do płci nadal nie wiemy, maleństwo pięknie się rozkraczyło ale przez sam środek przechodziła pępowina, która nam wszystko zasłoniła, lekarz próbował podejrzeć z każdej strony i niestety się nie udało. Ale dziś było bardzo ruchliwe a lekarz dziwił się jakie dziwne pozycje przyjmuje. Nagle i nogi i ręce wszystko było koło siebie, mały akrobata :-) Liczyliśmy paluszki u rączki. A najbardziej nas zaskoczyło, że dziecię miało otwarte oczko, lekarz mówił po czym poznać, że jest otwarte. Następna wizyta 24 kwietnia. Nie wiedziałam, że kiedyś będę taka szczęśliwa :-D
 
2012-03-23 12.00.20 (1).jpg
dodaje fotkę naszej małej :)

Dziewczyny dzięki za gratki :))) też się ciesze wy już pewnie też w najbliższym czasie dowiecie się co i jak :) FutureMummy no koleżanko ja to tak mam że chciałam dziewczynkę ale mój kochany nie za bardzo wolałby chłopaka :p ale jest Nadia i oboje się cieszymy ja najbardziej oczywiście :))) Co ja bym dała by ten czas płynął teraz szybciej.:) A tak nawiasem dziewczyny wychodzę za mąż czekam na konsulat z Rzymu aż mi odpiszą czy 6 czerwca, czy 13 czerwca:). Jedziemy na wakacje i przy okazji ślub cywilny tylko my z dziewczynkami naszymi, a świadkowie z Rzymu fotograf z żoną :)))
Już nie mogę się doczekać :)))
Pozdrawiam was wszystkich kochane i udanych wizyt :)) życzę :)
 
Ostatnia edycja:
zgadzam się z koleżanką :)) tez na początku po 1 poście tak się poczuć mogłam ale teraz piszę śmiało i cieszę się, że z wami mogę się dzielić wszystkim :)))
 
ewiczek3 gratuluje :-) bardzo fajny pomysl :-) i cudna fotka

_marta_o_89 ​witam! nie przejmuj sie i pisz.... :-) tutaj sie tyle dzieje, ze czlowiek czasami nie nadaza z czytaniem co nowego :-) przyzwyczaisz sie ;-)
 
reklama
Maja aha :D

Fasolka ja najtaniej znalazłam (badanie połówkowe) 280 + 50 nagranie na płytkę 3d

Zaanetkaaa to cudownie, przy takich widokach aż się łza w oku kręci. Ja muszę czekac do 13 na wizytę, jak się dobrze obróci to dowiem się czy to on czy ona ;)

Marta to pisz o swoich badaniach przeżyciach aż w końcu ktoś Cie zauważy :). O już Cię kobitki zauważyły. Poza tym wystarczy 2 dni z dala od forum i postów hoho i jeszcze troszkę. Nie da się przeczytać, albo odpowiadać każdemu

Ewiczek cuuuuuuuudo jakie maleństwo i jak fajnie widać
Gratuluję przygotowań ślubnych, Rzym... jakie to romantyczne

Kobitki miłego bezdeszczowego i zezwietrznego dnia
brrr, że też muszę wychodzić z domu :D
 
Do góry