reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

MartAo nie martw się, bo to Ci nie pomoże. Kiedy byłam w szpitalu leżała ze mną na sali dziewczyna z cukrzycą, przytrzymają Cię do czasu kiedy unormuje Ci się cukier. Potem diabetolog i dieta, ale do przeżycia. Dasz sobie radę na pewno, trzymam kciuki. Pomyśl, że jesteście z maleństwem pod opieką i lepiej, że to wyszło bo możesz działać i zapobiegać konsekwencjom.
 
reklama
Wiem ze to lepsze. Robię to dla małej. Bo dla samej siebie nie chcialabym tu zostać.
Mam.nadzieje ze nie bedzie tak źle i wyjde do domu. Bo tam bede psychicznie lepiej sie czuć:)
 
MartaO będzie ok jak dziewczyny piszą do września niedaleko też mam cukrzycę ale od samego początku bo to moja trzecia ciąża z cukrzyca, muszę stosować dietę i co chwile mierzyć cukier i podaję insulinę nieraz muszę jeszcze dostrzyknąć bo cukier nie spada ale idzie przeżyć gdybyś coś chciała wiedzieć służę pomocą a teraz trzymaj się już nam dużo nie zostało:)
 
reklama
Do góry