reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

KasiaMarysia23 ja jestem z Wami od samego poczatku i nie dostałam zaproszenia na zamknięte forum jak sie peacuje zawodowo i jest sie mama 3 i mieszka sie w domu to ciężko pisać 7 razy dziennie....


fajnie z tym Wrocławiem ale ludzi pewnie bedzie tysiące pamietam jak było kiedys badanie oczu i zatok to ludzi chyba ze 100 tam stało nawet nie jade szkoda nerwów
 
reklama
KasiaMarysia23 ja jestem z Wami od samego poczatku i nie dostałam zaproszenia na zamknięte forum jak sie peacuje zawodowo i jest sie mama 3 i mieszka sie w domu to ciężko pisać 7 razy dziennie....


fajnie z tym Wrocławiem ale ludzi pewnie bedzie tysiące pamietam jak było kiedys badanie oczu i zatok to ludzi chyba ze 100 tam stało nawet nie jade szkoda nerwów
Judy nikt nikomu specjalnego zaproszenia nie wysylal ,dziewczyny czekaly aż kazda chetna sie zglosi ,teraz piszemy tam o takich sprawach ze nie dziwie sie ze dziewczyny nie chca tam miec nowych osób . Pozatym niema sie o co wyklocac ,możecie chyba stworzyć Sobie takze zamknięta grupę .
 
Ja po ostatnim badaniu usg nie czuje sie za dobrze. Mam jakies dziwne kłucia w okolicach macicy. Za to wydaje mi sie ze ruchy są coraz czesciej. We wtorek wizyta u gina , wiec przemagluje go co do opisu usg bo wsciekla jestem ze nic mi nie powiedziano. Jak sie nie dowiem to pojde gdzies prywatnie zrobic usg

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie ma sensu
Sie wpraszać na ich prywatne forum naprawdę chcecie czytać co która ma dzis na obiad, albo
Ktora Jakie majtki dzis założyła ? Przecież to takie 'prywatne ' odpuśćcie sobie to świadczy o nich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka
Słuchajcie ,przeciez to tutaj jest forum wrześniówek i my zapraszamy do naszego grona wszystkie zbłąkane wrześniówki nawet w 9 miesiącu.Tamto forum to coś innego .Nie widać go na ogólnym i to nie jest już forum babyboom wrześniówki 2016.
aniaczarnula koniecznie się sama wypytaj ,bo inaczej niczego się nie dowiesz.Ja właśnie uświadomiłam sobie ,ze nie dowiedziałam się niczego o naszej dzidzi ,tylko jak serduszko,ale za 2 tyg prenatalne to powiedzą mi wszystki pomiary.Nie mogę się doczekać.
Kupiłam wózek jupiiiiii
 
Hejka
Słuchajcie ,przeciez to tutaj jest forum wrześniówek i my zapraszamy do naszego grona wszystkie zbłąkane wrześniówki nawet w 9 miesiącu.Tamto forum to coś innego .Nie widać go na ogólnym i to nie jest już forum babyboom wrześniówki 2016.
aniaczarnula koniecznie się sama wypytaj ,bo inaczej niczego się nie dowiesz.Ja właśnie uświadomiłam sobie ,ze nie dowiedziałam się niczego o naszej dzidzi ,tylko jak serduszko,ale za 2 tyg prenatalne to powiedzą mi wszystki pomiary.Nie mogę się doczekać.
Kupiłam wózek jupiiiiii
W pełni sie z tobą zgadzam. Gratuluję udanego zakupu [emoji16]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rose - u mnie też lekarz powściągliwy. Jak się nie dopytam to powie że wszystko ok, widzimy się za 4 tyg.
Ja mam wizytę we wtorek - może dowiem się czy będzie synek czy córka :)
Jak nie to nie wyjdę z gabinetu :evil:
 
Do góry