reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja to nie wiem
Nic na temat swojej ciąży :o 9 mam to usg i w połowie maja śmigam
Na wizytę
Do gin bo tu gdzie jestem mnie nikt nie bada i nie zbada :o;/
Juliana pozytywne myślenie i wszystko sie ułoży , głowa do góry !:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosie wpisz w wujka google i zobaczysz co to za cholerstwo.Ja juz nie sprawdzam ,bo jak zajrzałam to się przeraziłam.Mozliwe krwotoki,wszesniejszy porod ,w ostatecznosci wyciecie macicy jak łozysko sie nie odklei bo wrosło.
 
Dziewczyny ,nie czytajcie glupot wujka Google ,bo ja tak od poczatku ciąży sie shizowalam i tak mi zostalo ,czasem myślę o tym czy dziecko urodzi sie cale,czy bedzie miało wszystko na swoim miejscu ,czy bedzie zdrowe , wariowalam w pewnym momencie ,aż stwierdziłam ze co ma byc to będzie
 
reklama
Do góry