reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Najgorsze i najmniej przyjazne forum jakie kiedykolwiek widziałam , a ściska
W środku ,ja juz kończę ten temat .

Aluska- ja
Mam nadzieje ze 9
Mi sie pokaże , jak nie to tydzien po zrobie sobie 3d :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski przesadzacie. Zdecydowałyśmy, że przejdziemy na wątek zamknięty i to nasza decyzja, a wy macie do nas o to pretensje. Tak jak już pisałam, które chcą to się udzielają, a wy tworzycie nowe forum. Macie żal o to że nie chcemy się dzielić z wami naszymi przeżyciami, rodzinnymi sprawami, zdjęciami? To chyba normalne, nie znamy się przecież.
Annam ma rację długo czekała z grupą zamkniętym. Wcześniej czytałyście, a jak teraz nie piszemy to chcecie dołączyć ? Ale po co ? Przecież tylko chciałyście czytać , niej nie czułyście potrzeby udzielania się
 
Ostatnia edycja:
Jak mozna było sie udzielać jak zeby dostać sie do grupy zamkniętej trzeba lizać sobie za przeproszeniem pośladki , bo jak sie tylko udziela - to cie ignorują . Dlatego tez sa takie co tylko obserwowały . Z reszta temat juz został zakończony bądźcie sobie gdzie jesteście pozdrawiam serdecznie :) :):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak mozna było sie udzielać jak zeby dostać sie do grupy zamkniętej trzeba lizać sobie za przeproszeniem pośladki , bo jak sie tylko udziela - to cie ignorują . Dlatego tez sa takie co tylko obserwowały . Z reszta temat juz został zakończony bądźcie sobie gdzie jesteście pozdrawiam serdecznie :) :):):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jesteś 19 tygodni w ciąży i nagle zaczęłaś szukać forum ? Jakbyś się udzielała wcześniej to byś wiedziała , że tworzymy grupę i bys się zapisała.

[emoji5]dobra koniec tematu. Piszcie sobie tam a my tu. I tyle. [emoji5][emoji5]

Popieram.
 
Nie zaczęłam
Szukać nagle
Forum
Obserwuje je odkąd dowiedziałam sie ze jestem w ciąży dokładnie 22 stycznia wiec przestań juz cwaniakować i nie udzielaj sie jesli nie musisz . Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie zaczęłam
Szukać nagle
Forum
Obserwuje je odkąd dowiedziałam sie ze jestem w ciąży dokładnie 22 stycznia wiec przestań juz cwaniakować i nie udzielaj sie jesli nie musisz . Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rosie, skoro jesteś tu z nami od początku, to przecież wiedziałaś, że robimy wątek zamknięty.
Nie bardzo rozumiem skąd w takim razie wyszło takie wielkie zdziwienie, że takowy istnieje?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie wyszło zdziwienie , po prostu zaczęliście go sobie tworzyć i odcielyscie sie od wszystkich , nie zapraszając 'niechcianych' ja sama sie nie wpraszam tam
Gdzie mnie nie chcą . I zadałam jedno
Proste pytanie czy to oznacza ze juz nie bede mogla was obserwować bo sie izolujecie . Nie zależy mi na tym nie miala bym
Ochoty utrzymywać kontaktu z osobami
Które sa tak niesympatyczne jak niektóre uczestniczki tego forum . Skończyłam temat i nie mam nic więcej do powiedzenia .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry