reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Też zaczynaliśmy od Nan, ale miało zbyt dużo żelaza i młody miał potworne zatwierdzenia i kłopoty z brzuszkiem.

Owieczka słodka :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam wszystkie wrześniowe Mamy :) Jestem na tym forum nowa, poprzednio uczęszczałam do innej grupy z pierwszą córeczką.
Chciałabym się czasami oderwać od szarej codzienności i pogadac z kims kto jest w tej samej sytuacji co ja :)
Moja pierwsza córeczka za tydzień skończy 3 lata. Obecnie jestem w 17 tygodniu ciązy wczoraj byłam na USG i Doktor powiedziała, że będzie następna dziewczynka i powiem szczerze troche jestem zaskoczona, bo tak czekałam na chłopca. Wiem, że z mojej strony może to złe, bo wiadomo kocha się każde dziecko bez względu na płeć ale chciałam mieć parkę i trochę siedze i szukam na necie czy zdarzają się pomyłki itp... :) ogólnie moja ciaza znacznie rózni się od poprzedniej teraz czuję się źle, nie mam siły, mam ciągle nudności i już mam dość myslałam, że przejdzie po 16 tyg a tu nic.....

pozdrawiam Was serdecznie :)











w4sqrjjgmp05rlz9.png
 
Rosie to znaczy ze wiekszosc wrzesniowek ktora byla tu na poczatku utworzyla sobie zamknieta grupe a my dotarlysmy tu pozniej wiec mozemy sobie rozmawiac tylko miedzy soba:sorry:
 
Apaulinka witaj. Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie.
Ja dzisiaj po zdawaniu krwi a jutro czeka mnie usg. Ciekawa jestem czy dzdzia ujawni swoja plec. Juz sie nie moge doczekac.
 
Witam wszystkie wrześniowe Mamy :) Jestem na tym forum nowa, poprzednio uczęszczałam do innej grupy z pierwszą córeczką.
Chciałabym się czasami oderwać od szarej codzienności i pogadac z kims kto jest w tej samej sytuacji co ja :)
Moja pierwsza córeczka za tydzień skończy 3 lata. Obecnie jestem w 17 tygodniu ciązy wczoraj byłam na USG i Doktor powiedziała, że będzie następna dziewczynka i powiem szczerze troche jestem zaskoczona, bo tak czekałam na chłopca. Wiem, że z mojej strony może to złe, bo wiadomo kocha się każde dziecko bez względu na płeć ale chciałam mieć parkę i trochę siedze i szukam na necie czy zdarzają się pomyłki itp... :) ogólnie moja ciaza znacznie rózni się od poprzedniej teraz czuję się źle, nie mam siły, mam ciągle nudności i już mam dość myslałam, że przejdzie po 16 tyg a tu nic.....

pozdrawiam Was serdecznie :)











w4sqrjjgmp05rlz9.png
Hej!
Skąd ja to znam ;) tez miałam nadzieję, że będzie synek a tu druga dziewczynka podobno. Ja się pogodziłam, że będą dwie córeczki. Dla mnie najważniejsze żeby dziecko było zdrowe.
Co do wymiotow i mdłości to przeszły dopiero teraz (2 dni temu), a jestem w 18 tyg ciąży. Mdli mnie rano jeszcze ale obejdzie się już bez wymiotow.
 
Witam jestem w 18 tyg ciąży i za 2 miesiące przeprowadzam w nowe miejsce i muszę zmienić lekarza ale mam dylemat czy wybrać takiego który pracuje również w szpitalu czy wybrać tego które polecają mi znajome ale który nie pracuje już w szpitalu. Pomóżcie.
 
reklama
Apaulinka witaj. Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie.
Ja dzisiaj po zdawaniu krwi a jutro czeka mnie usg. Ciekawa jestem czy dzdzia ujawni swoja plec. Juz sie nie moge doczekac.

Tzn ja tu jestem prawie od początku ale nie mam
Za bardzo czasu sie udzielać , ciagle siedzę i
Obserwuje , ale
Widzę ze chyba to sie skończy -.-


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry