reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja jestem 4 kg na plusie. Co do ruchow- kilka razy wydawało mi się że czułam. Ale teraz cisza. Od tygodnia jestem na L4 . Milutko jest wylegiwac się w promieniach słońca. Kocham wiosnę
 
reklama
hej dawno mnie tu nie było a tu cisza widać ze uciekłyście na zamknięte ...
byłam dziś u gina i znów nie zrobił mi usg tylko ręcznie i wyniki masakr jaka jestem nie zadowolona chyba pojadę gdzieś prywatnie bo jakieś czarne przeczucia ma sie włączają ....
polecicie mi kogoś z Wrocławia lub Oleśnicy??/
ja przytyłam 3 kg od stycznia (wydaje mi się że to chyba mało ale dr nic nie mówi) i czuję ruchy może od 5 dni...

pozdrawiam
 
hej dawno mnie tu nie było a tu cisza widać ze uciekłyście na zamknięte ...
byłam dziś u gina i znów nie zrobił mi usg tylko ręcznie i wyniki masakr jaka jestem nie zadowolona chyba pojadę gdzieś prywatnie bo jakieś czarne przeczucia ma sie włączają ....
polecicie mi kogoś z Wrocławia lub Oleśnicy??/
ja przytyłam 3 kg od stycznia (wydaje mi się że to chyba mało ale dr nic nie mówi) i czuję ruchy może od 5 dni...

pozdrawiam

Mnie gin tylko raz badal na samolocie recznie i raz dowcipne usg. A tak robi mi usg co wizyte normalnie czyli co 4 tyg a chodze na nfz.
Co do tycia sa dziewczyny co jeszcze nie przytyly ale jak brzuszek rosnie i dzidzius to znaczy ze ok. Nie masz sie czym martwic zwlaszcza ze mowisz ze czujesz ruchy.
 
reklama
Do góry