reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Endokrynolog kazał przyjść po 2 tyg od zmiany leków, a gin tej toksoplazmozy jeszcze nie widział, ide w poniedziałek.

yhmm teraz patrze na suwaczek tam pisze ze dzidzia ma 28g a na usg mam wagę 114g, nic nie kapuje
 
reklama
Mamusia nic sie nie martw :) nie smuć maluszka:D

Dziewczyny piszecie , że bolą was sutki, kurcze a mnie nie. Jak sobie lekko ścisnę to wtedy czuję, ale zauważyłam , że na obwódkach mam suchą skórę.
 
hejka ja jakoś dopiero dotarłam
Mnie ciagle suszy. Pije teraz ze trzy razy tyle co przed ciaza albo i wiecej... Dzis ledwo przetrwalam noc bez picia przed morfologia;(

ja też w nocy piję i zaraz po wstaniu..a w dzień to już wogóle musowo.

A ja Wam powiem, że nie potrafię i nie piję wody niegazowanej, same soki - najczęściej Dr Witt a teraz herbata z lipy i rumianek.

ja najwięcej pije wody niegazowanej, nauczyłam się przy poprzedniej ciąży i przy kp...takiej suchy nigdy nie miałam...nawet na kacu :-p

Ech, już w piątek jak jechalam do pracy, to się zapalił tryb awaryjny i skrzynia, ale to było pod praca już wiec dojechalam. Powrót trochę trwał, bo prędkość maksymalna miałam 50 ale jakoś się doczlapałam.
Okazało się, że poszło jakieś ***** od turbiny, które nie występuje samodzielnie i trzeba by wymienić cała turbine....
Szukamy tej części w uzywkach, ale ciężko :-( Generalnie mój rocznik samochodu był pierwszym, w którym wkladano nowe rodzaje turbin i musi mieć jakieś pstryczki elektryczne.
Gdyby nie te pstryczki to cześć kosztuje ok 100 zł. Jak bym musiała wymienić turbine, to jakieś 3,5 k. Generalnie i tak jest to cały czas opcja optymistyczna, bo bałam się, że to skrzynia biegów. :-(
Masakra :-(
Do tego ubezpieczenia obu aut, domu itp :-(
I jeszcze zapomnieliśmy ostatnio zapłacić za wodę :-( więc teraz musimy podwójnie :-(
A marzec to zawsze był taki piękny dla mnie miesiąc :-(

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

kurcze to wam się nazbierało wydatków :sad: my też mamy ubezpieczenie mieszkania teraz.

hej dziewczynki, ale cięzko za Wami nadążyć, ja mam od wczoraj gorsze dni, i psychicznie nie chce mi się nawet na forum wchodzić.
Poszłam wczoraj do endokrynologa ze skierowaniem - pilne. Gbur i cham jakich mało. weszłam zapytac czy mnie przyjmnie, to pyskówka z jego strony, powiedział że dzisiaj absolutnie, że on nie wie czy wgl znajdzie dla mnie czas. I gada z ironią to może pójdzie pani sobie do tego prywatnego.... ze łzami w oczach powiedziałam mu że chętnie i obrócilam się na pięcie. I to ma być lekarz? Po południu przyjął mnie inny lekarz w innej przychodni. Nie byłam dla niego problemem:/
W nocy tak mnie coś zakuło przy obracaniu w podbrzuszu że aż się obudziłam, mam nadzieję że dzidzi nic nie ma ;-(
Wgl. w morfologii trochę zmian , toksoplazmoza igG (-) a igM przy normie do 1 mam 1,11.
Tsh spadło do 12
czy to moje dziecko ma szansę być zdrowe.... mąż się niczym nie przejmuje.Jeszcze problemy z synem... mam dość dzisiaj mimo że tak pięknie świeci słońce ;-(

kurcze co za burak z tego lekarza !!! nie przejmuj się nim, na pewno będzie dobrze.
 
mamusia37 dzisiaj jakiś kiepski dzień był dla kilku z nas :* jutro będzie lepiej. A dziadem się nie przejmuj, jakiś frustrat, który na pacjentach wyładowuje swoje żale. Jego problem, że musi z tym buractwem żyć. Ty się nie przejmuj :* A co do wagi Dzidziusia na suwaczku to się nie przejmuj, po pierwsze zauważyłam, że wartości są bardzo zaniżone, zarówno waga jak i długość :) na moim suwaczku jest, że moje Baby ma 9 cm długości a tyle miało miesiąc temu :p a po drugie to przez cały dany tydzień jest napisane to samo a od pierwszego dnia danego tygodnia do ostatniego nasze Dzieciaczki rosną w zastraszającym tempie :) Twoje Maleństwo na pewno jest zdrowe :* a jak dokładnie masz wynik tej toksoplazmozy?

Ja się ucieszyłam, bo zupełnie przez przypadek trafiliśmy w naszym małym mieście na Greka, mój mąż znalazł bratnią duszę :D cieszę się, bo widziałam,że już mu brakuje greckiego towarzystwa :D może się rozchmurzy troszkę :p

idziemy spać, jutro muszę wstać o 6, odebrać decyzję z sanepidu i muszę iść na morfologię :) buziaczki kochane brzuchatki :* <3 dobrej nocki
 
Witajcie! Mój kochany mąż wstał do pracy i mnie rozbudził. Mamy lampkę ale oczywiście musiał rozpalić wszystkie światła prosto mi w oczy. Opierdziel dostał i pojechał. A ja próbuję zasnąć ale chyba nic z tego.

Gabeeee Wszystkiego Najlepszego! :biggrin2: Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa oraz spełnienia wszystkich marzeń :)
 
Dzień dobry :)

Gabeeee Kochana! Wszystkiego najpiękniejszego! Zdrówka, radości, spełnienia marzeń! Aby ciąża przebiegała spokojnie i abyś urodziła zdrowe Maleństwo :* Życzę Ci siły każdego dnia i tego abyś nigdy w życiu się nie poddawała :) Spełnienia marzeń! Miłości i spełnienia!! Buziaki !! Sto lat! :*
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki :-)

Już mi dzisiaj lepiej :-)

Zresztą dzisiaj MUSI być fajny dzień :-) mam urodziny :-)


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
100 lat! [emoji8]


ckai3e3knlg02eze.png
 
Do góry