reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Myślę, że była zgłoszona sporą ilość razy ;) tez zgłaszam
I ja. Ale najlepsza metoda, to nie odpisywac nic na posty takiego trolla.


ckai3e3knlg02eze.png
 
No i jestem po lekarzu. Dostałam antybiotyk duomox bo mam zmiany na oskrzelach. L4 do 25 marca :-(

A to jak zalozycie watek zamkniety to ten zniknie? Bo sie jeszcze nie zapisalam do zamknietego.
Kasia, to bierz leki i sie kuruj.
Duomox jest bezpieczny w ciazy, bralam go kilka razy na infekcje gardla, kiedy nie moglam z cala pewnoscia powiedziec, ze w ciazy nie jestem.


ckai3e3knlg02eze.png
 
Cześć wrzesnioweczki :-)

Jestem właściwie sierpniowką, ale podczytuje tez was, bo termin mam na 31.08 wiec troche jestem na granicy :-) dziewczyny na sierpniowkach są daleko, daleko przede mną, wiec wy objawami ciążowymi jesteście mi troszkę bliższe :-) szkoda, że tworzy sie wątek zamknięty, ale jak najbardziej rozumiem was po tym co sie tu ostatnio działo. Życze wszystkim zdrowych maluszków i kciuki za lekki poród :-)
Witaj Aniołkowa.mama :-D
Ja jestem na początku września z om na 03.09 z usg na 07.09 więc może być różnie córka też była na 07.09 a urodziła się 24.08 :-)
 
reklama
Do góry