reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Przy synu wózek miałam firmy IMPLAST 3w1 bardzo wygodny, miał dużą gondole z regulowanym oparciem, byl lekki i stabilny bardzo dobrze sprawdzał się zarówno na piaszczystych terenach(plaża) jak i leśnych nie równych drogach. Teraz też się chyba zdecyduję na niego tym bardziej ze na stronie producenta jest wyprzedaż, ale z zakupem poczekam do określenia płci przez lekarza.
 
reklama
Świetna po prostu :-)
 

Załączniki

  • 1458040199631.jpg
    1458040199631.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 147
U mnie na prenatalnych tez kobieta byla pewna ze chłopczyk w piątek usłyszałam ze dziewczynka więc nic nie wiem.

Leżę dalej z gorączką i czekam na wizytę.
 
a czemu mam niszczyć zdrowie i urode i oddawać gnoja, niech zdycha ZDYCHA
To po co uprawialas sex trzeba się liczy że jest 50% szansy na chłopca. Z kobietą chyba nie zaszłas. Jeśli się pożegnała to do widzenia. Każda z nas jest najszczesliwsza se nosi życie pod sercem a ty takie rzeczy piszesz?. Zastanów się jak twoje mądre córki będą na ciebie patrzeć jak się dowiedzą co zrobiłaś. Zwłaszcza jak same zajsc nie będą mogły.
 
reklama
Oglądałam w Smyku ,duza sliczna gondola extra amortyzacja ,ale u mnie spacerówka odpada ,jest okropna wg mnie , faktycznie jest lekki i gdyby nie spacerowka ,to bralabym :) 1370 w smyku kosztowal

To taniej niż na allegro. Spacerówka trochę dziwna, ale cena chyba nie taka zła jak za nowy wózek 3w1 :) osobiście podoba mi się ten kolor granatowy z czerwonymi elementami :) jakby w przyszłości miała być córeczka to też by pasował.
 
Do góry