reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Witajcie!
KasiaMarysia: ale miałaś romantico randkę z M ;) muszę mojemu podpowiedzieć jakieś kreatywne pomysły :)
Niunans: POWODZENIA! Ja dziś na 16 mam wizytę...

Mam problem ze spaniem... chodzi o pozycję do spania. Dosłownie NIENAWIDZĘ spać na plecach :sad:. A na brzuchu już nie można. Męczę się codziennie zanim zasnę, żeby mi się jakaś pozycja narysowała. Masakra.
 
Dzień dobry :-)

Niunians &&&&& mocno trzymam kciuki za wizytę.

Tosia my się po kryjomu spotykamy, nie powiem że nie jest fajnie, bo jest :-) od zawsze na legalu, a teraz na starość randki :-)
Może Ty coś wymyśl, wtedy Twój poczuje się zobowiązany ;-)
Ja czasem śpię na brzuchu głównie to na boku z kołdra między nogami ale na ten brzuch jednak się przekręcam.
 
Witajcie!
KasiaMarysia: ale miałaś romantico randkę z M ;) muszę mojemu podpowiedzieć jakieś kreatywne pomysły :)
Niunans: POWODZENIA! Ja dziś na 16 mam wizytę...

Mam problem ze spaniem... chodzi o pozycję do spania. Dosłownie NIENAWIDZĘ spać na plecach :sad:. A na brzuchu już nie można. Męczę się codziennie zanim zasnę, żeby mi się jakaś pozycja narysowała. Masakra.
Najlepiej spac na boku tzn zalecaja na lewym boku. Ja spie na prawym.

Niunas-kciuki:)
 
Cześć dziewczyny! W weekend nie miałam czasu czasu do Was zajrzeć. Sobotę spędziliśmy u znajomych w Ostrołęce, a w niedzielę byliśmy na imieninach u babci i na targach budowlanych. Rozmawialiśmy z architektami i nabraliśmy katalogów z projektami :) A dziś szykuję się na 11.10 na wizytę u gina. Po wizycie podrzucę zwolnienie do firmy i mamy zamiar z mężem podjechać do Warszawy.

Witajcie!
KasiaMarysia: ale miałaś romantico randkę z M ;) muszę mojemu podpowiedzieć jakieś kreatywne pomysły :)
Niunans: POWODZENIA! Ja dziś na 16 mam wizytę...

Mam problem ze spaniem... chodzi o pozycję do spania. Dosłownie NIENAWIDZĘ spać na plecach :sad:. A na brzuchu już nie można. Męczę się codziennie zanim zasnę, żeby mi się jakaś pozycja narysowała. Masakra.

Martwiłam się jak to będzie ze spaniem bo na brzuchu to moja ulubiona pozycja. Ale jakoś tak naturalnie przestawiłam się na spanie na boku, przeważnie lewym. Tylko niestety kolano mi przeszkadza, jak mam za długo nogę zgiętą to mnie zaczyna bardzo boleć i się budzę :(

Dzień dobry :-)

Niunians &&&&& mocno trzymam kciuki za wizytę.

Tosia my się po kryjomu spotykamy, nie powiem że nie jest fajnie, bo jest :-) od zawsze na legalu, a teraz na starość randki :-)
Może Ty coś wymyśl, wtedy Twój poczuje się zobowiązany ;-)
Ja czasem śpię na brzuchu głównie to na boku z kołdra między nogami ale na ten brzuch jednak się przekręcam.

Może te potajemne spotkania ożywią Wasz związek ;) ale chyba nie zamierzacie wiecznie spotykać się po kryjomu?

Trzymam kciuki za wizyty &&&
 
Pije z butelki? Oj ale bym chciała żeby moje dzidzi piwo z butelki. Z córką miałam tak, ze wszystko łyżeczką jadła.

Oj znam ten ból.... Córcia ani butelki ze smoczkiem do ust nie chciała wziąć ani smoczka.... MAsakra.... Miała kilka miesiecy to w upały łyżeczką ja poiłam. Moja mama sie w czoło pukała.... Ale karmilismy sie do 2 r.z.

ale bym się napiła półsłodkiego winka czerwonego <mniam> albo grzańca :D :D :D

A mnie odrzuciło od alkoholu i kawy.

Ja bym nie polecala spać na boku gdzie serce, chociaż sama śpię ;-)

własnie w ciąży podpbno na lewym boku najlepiej bo dziecko najlepiej dotlenione. Ja na prawym boku zawsze śpię.


Martya - jakie katalogi? Bedziecie sie budowac?

Dzien dobry.

Miłego dnia dla wszystkich ;)
 
reklama
Martya Ty też tak zniknęłas albo to ja nie doczytałam, że gdzieś się wybierasz.
Oczywiście &&&&& trzeba trzymać ;-) jak wybierzecie projekt to wrzuć zdjęcie.

Będziemy się tak spotkać, aż wszystko się ułoży. Czekają mnie sesje u psychologa, wiec 2-3 miesiące na pewno. Chociaż kroki robimy bardzo duże. Wiesz 8 lat razem, 3 lata mieszkania. Ciężko nam zapomnieć i bardzo tęsknimy za tym co było.
 
Do góry