reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Mnie ostatnio tak klulo przez poltora dnia. Czasem naprawde mocno na wtsokosci pepka tylko z boku a potem i nizej. Wzielam.no-spe i pomoglo troche.
 
reklama
Dobry wieczór! :) Cały dzień z dala od komputera a jednak wygodniej mi się pisze tutaj niż na telefonie, więc teraz nadrabiam:

Oglądałam Twój filmik. Świetnie się Ciebie słucha :) jesteś taka pozytywna, radosna i ciepła a do tego bardzo sympatyczna :) czekam na kolejne :)

Ja tez kiedyś farbowalam włosy henna (Khadi) ale po pierwsze miała problem pokryć mi odrosty i miałam dwukolorowe włosy a.po drugie bardzo je wysuszala. Szkoda straszna bo pokladalam w niej duże nadzieje...
Dziękuję! :)

A co do henny - tak słyszałam, że różnie działa na różnych włosach. Na szczęście moim pasuje. Zwykle robię mieszankę: heenara + mehendi + odrobina słodkiej papryczki i oczywiście sok z cytryny.

Zdjęcie rogalików to było zło! Wraca mi smak na słodkie.;/

Tylko ja mam krótkie Włosy? Kiedyś miałam długie ale wyglądam jak Szczurek bo zapadają mi się policzki prawie a tak wizualnie okraglejsza jestem. Teraz szukam nowej fryzury i nie wiem co.
Planuję ścięcie za jakiś czas. Długie włosy wymagają sporo zabawy, przy maluszku nie będzie pewnie czasu ani chęci. A chcę ściąć tyle, żeby móc włosy oddać albo sprzedać - czyli na króciutko.

Ja w ogóle nie potrafię sobie uzmysłowić, że za jakieś pół roku zostane znowu mamą. :tak:
Nie dowierzam na razie.
Też nie dowierzam. I po każdym USG mam skoki energii, bo widzę, że jednak w brzuchu ktoś jest. ;) Chociaż o dziwo teraz już czuję stworka wieczorami albo jak za mocno nim potrząsnę (długie spacery albo dzisiaj jak spięłam mięśnie brzucha, bo jakiś palant zajechał nam drogę).

Mi jakikolwiek nacisk na brzuch przeszkadza, nie ze boli, ale czuje go inaczej.
Ja musiałam zamienić się z mężem miejscami w łóżku, bo na prawym boku spać niewygodnie, a nie umiem zrezygnować z przytulania na łyżeczkę w nocy. ;)

Dobrej nocki. :)
 
Sreberko hymm może po prostu sobie powinnaś ulżyć w sensie puścić motylka :) mi pomaga jak się położe na brzuchu z dłonią pod biodrem.

.
Emi mi też tego bardzo brak

Kornela jak Ci minęła niedziela?



Ha na przeglądarce poziomo działają mi suwaczki :)

 
KasiaMarysia-pol niedzieli spedzilam u tesciow bo moj M jak wpadnie do rodzicow to siedzialby tam w nieskonczonosc...zaliczylismy tez spacerek z synkiem a teraz ide szykowac mu mleczko:)
 
Jedna seria 4 książek została u tesciów :/
 

Załączniki

  • 1457901300008.jpg
    1457901300008.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 80
KasiaMarysia-pol niedzieli spedzilam u tesciow bo moj M jak wpadnie do rodzicow to siedzialby tam w nieskonczonosc...zaliczylismy tez spacerek z synkiem a teraz ide szykowac mu mleczko:)
Pije z butelki? Oj ale bym chciała żeby moje dzidzi piwo z butelki. Z córką miałam tak, ze wszystko łyżeczką jadła.
 
reklama
Do góry