reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Moze zalezy od szpitala,ale i tak wolalam zakladac swoje ubranka:) poreszta moj maluszek byl drobny a te ubranka to na duze dzieci dawali
A u mnie woleli dawac szpitalne bo kilka razy dziennie przebierali a nie musieli pozniej ganiac ktore czyje. I kto to by pral i jak suszyc prasowac? Koszule dla siebie i pampersy to oczywiscie mialam
 
Daria ja jak byłam u ginekologa to mnie pytała czy bardzo silne mam wymioty, na pewno chciała coś przepisać. Molly chyba też miała czopki. Także zamiast się męczyć to umów się na wizytę.
 
Anik wrzuć przepis. Zjadłabym, niestety muszę się zadowolić pasztetem :)

Dziewczyny polecam Wam Liptona herbatę cytrusową. Bardzo mi smakuje. 1479-913799-NEW_citrus piramidka_300x300.png
 

Załączniki

  • 1479-913799-NEW_citrus piramidka_300x300.png
    1479-913799-NEW_citrus piramidka_300x300.png
    173,6 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry