reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Cześć
Ja już też po wizycie.Miałam w piątek 7tydzien i 5 dzien .Termin na 11 wrzesnia.Na razie wszystko ok.Dostałam skierowanie na badania prenatalne w 12 tygodniu.Serce bije.
Muszę donieśc wszystkie wypisy i ksiązeczki z poprzedniej ciązy .Za pierwszym razem prawie straciliśmy synka przez Panią doktor w szpitalu.Oby teraz obyło się bez niespodzianek i dramatycznych sytuacji trzymajcie kciuki
Pozdrawiam i wszystkim miłego dnia
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja męczę się z przeziębieniem. Odstawiłam syna do przedszkola i zamierzam nafaszerować się czosnkiem. Można prawda?
 
Witam się po weekendzie.

Gratuluje udanych wizyt :blink: Moje zdanie na ten temat kosmetyków może odrobinę różnić się od Waszego, mianowicie, jeżeli ktoś ma predyspozycje do tego typu historii to nic się z tym nie da zrobić co najwyżej zmniejszyć ilość jaka może wyskoczyć. Na rynku jest cała paleta barwnych opakowań nazw i co gorsza składów, niejednokrotnie paskudnych. Nie ufajcie ślepo opinią internautek i reklam. Przede wszystkim czytajcie składy. Omijajcie konserwanty zwłaszcza te na bazie formaliny. Jeżeli już jest konserwant to stawiajcie na paraben (metylparaben, etylparaben) bo to mniejsze zło sylikony które też kryją się pod różnymi nazwami zresztą, mogłabym tak wymieniać i wymieniać, ale nie będę tu wypisywała swoich mądrości bo to byłoby spatrzenie zawodowe ale czym krótsza lista tym lepiej. Jeżeli któraś byłaby chętna zawsze pomogę w analizie składu ;-) ;) Ja osobiście polecam olej arganowy w najczystrzej postaci.

Zmykam ogarnąć mieszkanie, dziś ksiądz z kolędą przychodzi, im szybciej zbiorę się w sobie tym większa szansa że coś zrobię. Poza tym sąsiad od prawie początku grudnia wierci w ścianach dzień w dzień. Tylko w święta był spokój. Dziś wymiana drzwi więc futryny trzaskają. Niestety w blokach taki urok, gdy sąsiad za ścianą remont odczynia wrażenie słuchowe jest takie jakby remontował nasze własne mieszkanie. Już kilkakrotnie widziałam oczyma wyobraźni jak duszę dziada a na policji tłumaczę się burzą ciążowych hormonów ;-) ;):-p
 
Kurde dziewczyny , ja mam dziś o 15 wizytę , pol nocy w ubikacji spedzilam bo mnie zatrucie pokarmowe dopadlo ... Strasznie się boje co ni Gin powie bo mam okropne niepokoje juz dziś powinnam zobaczyć serduszko , niewiem czemu ale jestem nastawiona bardzo negatywnie ;( chyba za dużo glupot się naczytalam , ciągle w stresie o malucha żyje mimo ze to 3 ciąża
 
Hej dziewczyny ;)
Dzisiejsza noc to jakas dziwna bo tez nie moglam spać , ciagle sie budzilam ;( Rano bylam na badaniach -160zl nie moje ,masakra...
Syneczki3 znam ten ból , moj sasiad tez wierci od grudnia , z czasem mialam wrazenie ze wywala sciany bo tak tlukl a teraz wiercenie...
Pola06 wiecej optymizmu !wszystko bedzie dobrze! Ja tez czytalam glupoty to lekarz mnie wysmial i powiedzial ze lepiej dla mojego dziecka bedzie jak mi odlacza internet :))
Milego dnia ;))
 
Hej dziewczyny ;)
Dzisiejsza noc to jakas dziwna bo tez nie moglam spać , ciagle sie budzilam ;( Rano bylam na badaniach -160zl nie moje ,masakra...
Syneczki3 znam ten ból , moj sasiad tez wierci od grudnia , z czasem mialam wrazenie ze wywala sciany bo tak tlukl a teraz wiercenie...
Pola06 wiecej optymizmu !wszystko bedzie dobrze! Ja tez czytalam glupoty to lekarz mnie wysmial i powiedzial ze lepiej dla mojego dziecka bedzie jak mi odlacza internet :))
Milego dnia ;))


Oo tak dobrze by było z tym netem ;) ja przy 1 i 2 Ciąży pracowalam poza domem to nie miałam czasu na bzdury , teraz pracuje na kompie to masa pytań do wujka Google ehh
 
Syneczki3 parabeny to tez świństwo. Można te gotowe balsamy zastąpić olejem ze słodkich migdałów, olejem jojoba, masłem shea... nawet oliwka Hipp ma krótki, konkretny i bezpieczny skład. Ja się przekonałam, że chodzi tylko o nawilżanie. Nie ma cudownego leku :) a po co truc siebie i maluszka, nie? Ja kupiłam teraz za całe 20 zł balsam na bazie masła shea, masłem kakaowym i masa innych olejków w składzie. Nawilża super :) no i Hipp na zmianę z nim.

A tak poza tym to się zbieram i lecę do kuzynki na kawkę, potem wstąpie do sklepu i po małego do przedszkola.
 
Witajcie!
W nocy oczywiście spać nie mogłam pomimo strasznego zmęczenia. Chodzę jak pijana bo i głowa boli i spać się chce i na dodatek mdłości. Własnie obiad zrobiłam.
Co do balsamów to ja używam oleju kokosowego. U mnie nr 1 na wszystko.
Syneczki3 u mnie ksiądz juz był między świętami a sylwestrem.
 
Syneczki3 parabeny to tez świństwo. Można te gotowe balsamy zastąpić olejem ze słodkich migdałów, olejem jojoba, masłem shea... nawet oliwka Hipp ma krótki, konkretny i bezpieczny skład. Ja się przekonałam, że chodzi tylko o nawilżanie. Nie ma cudownego leku :) a po co truc siebie i maluszka, nie? Ja kupiłam teraz za całe 20 zł balsam na bazie masła shea, masłem kakaowym i masa innych olejków w składzie. Nawilża super :) no i Hipp na zmianę z nim.

A tak poza tym to się zbieram i lecę do kuzynki na kawkę, potem wstąpie do sklepu i po małego do przedszkola.

Dokladnie tak jak piszesz, wspominając o parabenach miałam na myśli obecność konserwantu który jest niestety w niemal każdym kosmetyku z tym że niejednokrotnie pod umytą nazwą. Najbezpieczniej byloby korzystać z naturalnych kosmetyków o bardzo krótkim terminie przydatności czyli dokładnie tak jak napisałaś. Przerażające jest jak trują nas dookoła dlatego zawsze namawiam do świadomych wyborów.



Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
Do góry