reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Amcia - ja się czuję jak tykająca bomba. Strasznie się boję i porodu i samej siebie... W sensie czy się sprawdzę, jak sobie poradzę z kolejnymi szalejacymi hormonami . A każdy mi już mówi że brzuch mi się obniżył. Do tego dochodzi stres że tylko pomieszkuje u rodziców, wszystko w kartonach a na moim nowym mieszkaniu dopiero ściany się malują... A gdzie kuchnia i łazienka ;( ehh wyżaliłam się troszkę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rielle nie martw się moj ukochany też robi remont teraz kuchnia jeszcze korytarz i potem nasz pokój do malowania eh i dopiero wtedy będę prać rzeczy dla Leny i układać w szafkach więc mam nadzieję ze da radę ;) bo wszystko sam robi :( a w którym jesteś tc ? Ja się strasznie boję chce aby moj był przy mnie na porodzie . Lena coraz więcej się rozpycha i nie ukrywam bo trochę boli do tego plecy eh i nogi zaczęły mi strasznie puchnac a i jeszcze infekcja :( [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 33 i 3 dni. No mój M też sam wszystko... Ja to samo...infekcja do tego złe wyniki moczu. Jutro kontrola u ginekologa. A mała mnie kopie tak że aż się zginam. Tak już naciska. Ja zdecydowałam że nie chce żeby mój był przy porodzie. Wystarczy że ja będę się męczyć ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ma mieszane uczucia to w końcu ja zdecydowałam za niego ;) jak nie chce oglądać całej strony technicznej to niech sobie poczeka ;) no ja już drugi raz załapałam. Już po globulkach, zobaczymy co dalej będzie. A ty coś dostałaś na to?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam jakieś silne wiele razy i wracała infekcja po tygodniu teraz tylko mam iladian dopochwowo i vagical i to wszystko bo nią jest aż taka mocna tylko lekka ale jest i bardzo źle się czuję z tym [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze a posiew Ci robili żeby na 100 % sprawdzić co to jest? Bo ja przed ciążą przez 2 lata się leczyłam prawie wszystkim, kiedy e końcu pani ginekolog zrobiła posiew i wyszło że to bakterie e coli, obecne przez naszą fizjologie. Jedna maść i było po sprawie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój ginekolog też robi najpierw posiew z antybiogramem i dopiero przepisuje leki , dlatego jak już coś złapie to po leczeniu nic mi nie wraca

Rielle ja mojemu przy ostatnim porodzie tez kazałam wyjść jak już zaczęłam przeć do porodu trochę się krepowalam i tez nie chciałam żeby na to patrzył ponownie przyszedł jak już miałam małego na klatce i przeciął pepowine tak że CIĘ rozumiem ale to że był całą resztę ze mną to pomoc nieoceniona i nie wyobrażam sobie rodzic sama Ja rodziłam w nocy jedna położna i jak zaczęła mi przeć główka to okazało się że położna jest u innej rodzącej w łazience wiec mąż ja znalazł i przyprowadził, wiec choćby to ,bo ja nie miałam siły krzyczeć i wołać położnej,
 
reklama
Hmm... to może i ja się zastanowię czy by go jednak nie wziąć ze sobą? Kurde bo to faktycznie może być pomocne... A że on się brzydzi krwi i w ogóle to najwyżej już by nie wrócił. Pogadam z nim dzisiaj o tym ;) Dzięki za inne przedstawienie tego !
No u mnie właśnie jak się dopiero rozryczałam przy babce ( btw mojej prowadzącej teraz) to ona się zdziwiła że żaden lekarz mi posiewu nie zlecił.
 
Do góry