reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
No właśnie nie wiem dokładnie. Wiem jedynie ze wybierają wykaz z pochwy i odbytu :/
większość ma z pochwy o odbycie też nie słyszałam ja mam prawie 35 tyg tez jeszcze nie robił a następna wizyta 25sierpnia
3 lata temu miałam robiony i był negatywny ale odeszły mi wody 20godz wcześniej niż poród więc i tak dostałam antybiotyk ja i dziecko
 
Majorcia już lepiej. Dostałam sterydy na płuca malutkiej, coś na skurcze. I wyszła ta cholerna cukrzyca ciążowa. Mam brać insuline.
Już mnie wypuścili. I dobrze. W domu mi lepiej
 
reklama
Monia ja tez mam pessar. Ja mam tak, że ja ten pessar czuję. Nie boli ale czuję ze coś tam siedzi. Na wizytach dwoje lekarzy za każdym razem mówi mi że krążek dobrze się trzyma ale mimo to bardzo się denerwuje. Moja szyjka ma 1,5 cm. Kończy mi się 32 tydzień


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry