reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzień dobry.

Umieram wczoraj jadąc do Kielc cofnela mi się woda, nie miałam reklamówki wiec połknelam w, potem w znów aż bluzkę oblalam.... Szkoda gadać. Wszędzie pieszo, zrobiłam 15 km. Nie polecam dziewczyny. Prawa pachwina to do tej pory mnie bardzo boli. Nie przeszło przez noc. Nie wiem wiem co z maluszkiem, a także do wizyty 2 tyg.

Anusia to nie za późno na prenatalne?? może po prostu dzidzia jest za mały, żeby zrobić badania na 13 tydz.
Jeśli jest darmowe to pewnie ze to dobry pomysł ;-)

Ja też nie słyszałam o zatykaniu nosa....


Malusiolka ehh ci lekarze nie traktują poważnie kobiet we wczesnej ciąży, już się o tym przekonałam. Najważniejsze że z dzieckiem ok. A Twoja mama i nie Może przyjechać Ci pomóc??? odpoczywaj.

Życzę Tobie i kasi dużo zdrowia :-*
KasiaMarysia gin powiedział mi, że prenatalne robi się między 11 a 14 tc, no a u mnie od dziś dopiero zaczął się 14 tc (13t 0d), także przyszły tydz to już ostatnia szansa na zrobienie ich.

Swoją drogą Ty też się trochę oszczędzaj, bo wczoraj zdecydowanie zbyt duży wysiłek miałaś. Musimy robić wszystko z myślą o naszych Maluchach :-)
 
reklama
Ale nie wolno w ogole czy jak cos sie dzieje niedobrego?


ckai3e3knlg02eze.png
Ja czasem glaskam,ale ogólnie ginekolodzy nie pozwalają na to właśnie zeby nie prowokowac macicy.
 
Prawda!
Nos, zatoki i uszy są że sobą połączone :-)
Dlatego często u dzieci wraz z katarem leci zapalenie uszu.
Jak się ma katar to chustka pod ręką i kichac w chustka nie zatykajac nosa.
Jak nie ma chustka, to nie kichamy w dłoń, tylko w łokieć.
Robi się tak potworne ciśnienie podczas kichniecia, że szok.
Ja się staram, ale czasem mi mię wychodzi :-(
Raz jak miałam katar, to kropelka płynu poszła mi do ucha... Przez 2 tygodnie nic w tym uchu nie słyszałam oprócz przelewania.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Co Ci czasem nie wychodzi Gabeee?
 
Dzień dobry bardzo.
Dopiero się obudziłam ale poszlamspac przed 2;/. Idę się szykować i jadę do ślubu bilardowego. Będziemy grać a kasa z kry przeznaczona jest na operację oka pewnej dziewczynki ;)

AnusiaP ja prenatalne miałam w 13t6d wg usg test pappa mi zrobiła ( podobno załapalam się wielkościowo na ostatni moment)
Głaskać się będziemy mogły w 8 mcy żeby właśnie porobić był. Tak mówią u nas na porodówce

Nosa nie zamykamy kichamy i już;) najwyżej się usmarkacie.;p
Miłego dnia ;)
 
Kornela, do ginekologa nie mam telefonu tylko można do przychodni dzwonić. W poniedziałek z rana zadzwonie. Jak coś się u mnie dzieje, to mam szybko do szpitala jechać i wczoraj bez zastanowienia pojechaliśmy.
Co do płci, to zobaczymy. Ale wierze, że coś takiego może być. Moja kuzynka za każdym razem będąc z chłopakiem poroniła, a ma dwie córki i wszystko ok było.

A co do smrodu z ust dziecka przez zatykanie nos, to wiem, że to zabobon i to głupi :p Tak jak z tymi farbowanymi włosami, że rudy dzieviak urodzi się.

Anulka, ciesze się, że dzidzia rośnie :)
 
Dzień dobry :tak:

Dziewczynki dały mi pospać dzisiaj do 8.30 i nie tylko dlatego że same też tak długo spały...wolały się z rana zabawą zająć i chomiczkiem a o śniadanie poprosiły już P. bo akurat po moim przebudzeniu wrócił z pracy:rolleyes2:
Aż nie mogę sobie tego wyobrazić jak to będzie z tym wstawaniem nocnym do maluszka...biedny małżonek znów się nie wyśpi..chociaż może tym razem instynkt nocny się we mnie odbudzi :laugh2: do trzech razy sztuka :-p


Molly może powinnaś zacząć brać no-spe i magnez na te bóle:confused:
AnusiaP super że z maleństwem wszystko w porządku i że masz już załozoną kartę ciąży :wink::-) :)
U mnie np. takie pudełka dla mamy i dziecka dają w szpitalu po porodzie o ile jeszcze mają je na stanie :sorry2: Pierwszą córkę urodziłam w listopadzie to takowe dostałam (ale na pewno nie było tylko w nim co u Ciebie więcej raczej ulotek niż przydatnych rzeczy:unsure:) a drugą córkę uordziłam w grudniu to już nie dostałam bo im się zapasy wykończyły :huh:
KasiaMarysia oj nie powinnnaś tyle chodzić :no2: dzisiaj się za żadne porządki nie zabieraj tylko leż z nogami lekko uniesionymi :confused:
Wspołczuję cofania się wody :unsure:
Mloda zona chodzę w tej ciąży na NFZ do dr Cezarego Skórzewskiego (w końcu powrócił ze zwolnienia po 1,5 miesiecznej nieobecności) przyjmuje w Świdniku w przychodni przy ul. Leśmiana 4(nie daleko zaraz jest szpital) i w Lublinie w przychodni Venus przy ul. Jutrzenki 6:tak:
Poprzednie ciąże prowadził mi dr T. Mazurek ale już prywatnie i jak mam porównac to teraz mam lepszą opiekę niż jak płaciłam :rolleyes2:
KasiaRo powodzenia na poniedziałkowej wizycie :tak:
To ja jeszcze dorzucę co do badania moczu że pobieramy środkowy strumień moczu nie pierwszy i ja np. nie podcieram się zwykłym ręcznikiem w tamtych okolicach tylko ręcznikiem papierowym :rofl2:
Malusiolka szkoda że trafiłaś w szpitalu w ręce takiego ogarniętego znieczulicą lekarza :no2:
Oby plamienia się już nie pojawiły...odpoczywaj :confused:
Co do płuci to słyszałam że płeć żeńska jest silniejsza dlatego jest w stanie się utrzymać dużo częsciej niż męska przy ciążach zagrożonych :confused:
Kasia2439 wszystkiego dobregoTwoich dla solenizantek :tak:
annam03 szczytny cel :tak:...dużych wygranych życzę :wink:
 
Malusiolka ale sie przestraszylam czytajac twojego pierwszego posta. Ciesze sie ze wszystko ok choc dziwie sie ze lekarz nawet usg ci nie zrobil. Uwazaj na siebie.
Mam dosc tej pogody znowu zimno i pochmurnie. U mnie tylko w czwartek bylo slonecznie. Lapie mnie depresja zimowa heh
Dzisiaj cala chate mam do sprzatniecia a checi brak..
Milego dnia

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Malusiolka , trzymaj sie cieplutko kurcze wszystkie mamy mega stresy a to maleństwu nie pomaga ;-(
Mnnie od wczoraj boli ząb, wziełam apap ale na mnie to nie działa. Dentysta to mój wróg i najczarniejszy koszmar.Słowo boję się go to tylko 1 % tego co czuje...oby przeszło bo dzisiaj mamy gosci.. blech
 
Do góry