reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja tez slyszalam,ze cesarka max 3 razy. Najlepiej zapytac jeszcze gina.

Witamy kolejna wrzesniowa mamusie:)

Zjadłam pól paczki warzyw na patelnie i zaraz cos obejrzę i spac ide:)
Męczący dzien miałam przez te wyjazdy
 
Matko ja tez CC będę miała ,bo 3 raz ,i zAkladaja ze może się rozejść poprzednia blizna ,a swoja droga wiecie może ile razy można mieć cesarke ??

Moja ginka mówiła że 3 razy, że później to już niezwykle niebezpieczne dla kobiety. Ale mam kumpelę która miała cc 4 razy, przy czwartym najgorzej i najdłużej przechodziła.

Ja też będę miała cc - dwie pierwsze panny urodziłam przez cc więc wskazanie jest.
 
Kornela współczuję problemów z serduchem....bidulko:confused:
Skoro i tak się wybierasz w moje strony to na pocieszenie za 6 tygodni mogę Ci upiec szarlotkę:rolleyes2:
KasiaMarysia mocno zaciskam kciuki za Twoją sobotnią obronę:-) :)
alevandra, Tosia oby Wam do 9.03 szybko czas zleciał:tak::tak:
alevandra
obyś jutro się już lepiej czuła :confused:
Martya przykro mi że Cię coś traumatycznego w życiu spotkało:no2:
annam03 to dobrze że toxo wyszła ujemna :confused: pewnie za jakiś czas będziesz musiała powtórzyć badania a tym czasem wystrzegaj się nie mytych owoców i warzyw:unsure:

A ten Twój niski hematokryt to czasem nie wskazuje na anemię? :unsure:
Daria, Martya współczuję takich fachowych pielęgniarek :baffled: ja dziś byłam przed usg na pobraniu krwi ( powtórka TSH) to mi taka młoda pielęgniareczka pobierała i tak dobrze to zrobiła że mnie nic a nic nie bolało no może jedynie przez chwilę trochę samo wkłucie :tak:
Jasicowa
gratulacje :-) :) fajnie że Cię żadne nie miłe objawy ciążowe nie męczą :tak:
pola06 znam kobitkę która miała 4 cesarki (2008 roku razem chodziłyśmy na aerobik z maluchami ) także do 4 razy sztuka :sorry:
 
KasiaMarysia23: ja dopiero wstałam... tak mnie zmuliło, że wzięłam kocyk i poszłam do podusi.

Dzisiaj przez aurę nawet nie raczyłam wychodzić z domu. A właśnie, jak myślicie, skoro mam zwolnienie lekarskie do następnęj wizyty, tj 9 marca, to lekarz raczej przedłuży mi czy będzie kazał wracać do pracy?

a to pewnie zależy od tego jak się czujesz, czasami dziewczyny na początku są na zwolnieniu ale wracają do pracy

No widzisz, nigdy nic nie wiadomo :( Jedna Mamusia czuje się dobrze do końca, a druga musi np. leżeć.
Moja ciocia się śmiała, że mam korzystać z wolnego bo nigdy już tak nie będę mieć ;)

oj słuchaj cioci...wie co mówi :-D

no ja też mam zaparcia i wzdeciaTe zaparcia są najgorsze bo tak jak w moim przypadku chodzę do łazienki co 3 dzień,jest to bardzo męczące.Mi z usg nie mówił jaki termin narazie mam wyliczone z miesiączki na 21.09.2015

mamy taki sam termin :tak:

To Kochana mam podobnie z zaparciami. Co 3-4 dni się załatwiam i to z wielkim bólem do tego wzdęcia wrrr :sad:

współczuję...ja wręcz przeciwnie mam, rano i wieczorem bez problemu.


juro chyba w końcu powiem szefowej...mam lekkiego stresa :-( :(
nie dziwię, się ze nie mogę was nadrobić jak nas ponad 50 jest :szok:
witam nową wrześniową mamusię
 
reklama
Do góry