reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Młodsza córka niedawno dostała temperatury 38,1. Szybko Ibufen podałam i spadła do 37,3. Ale i tak taka marudna jest.

Dziewczyny mój kochany mąż kupił mi poduszkę dla kobiet w ciąży tego rogala. Zapłacił 73zł, ale warto :) W końcu może się wyśpie. Zdjęcie wrzuce na zakupach :)
 
reklama
Malusiolka, daj znac koniecznie jak to dziala:)


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
KasiaMArysia ale mnie nastraszyłaś. Ale dzięki Bogu wszystko z Wami dobrze :) Ja też już nie mam mdłości. Uroki drugiego trymestru.

Ale gabeee mnie zmartwiłaś troszkę. Tą chorobą, o której pisałaś. Mój Maluch rośnie jak szalony. Niby wszystko z nim dobrze, ale jakoś tak się martwię.

No ale tak jak dziewczyny pisały, od zajścia w ciążę już zawsze będziemy się martwiły o nasze Dzieciaczki :)
 
Molly, to się dość wcześnie wykrywa.
Myślę, że nie masz się czym martwić :-)

Hihihi, dokładnie :-)

Ja odetchnę jak usłyszę - 10 punktów :-)


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Gabee, przepraszam, ze pytam i nie chce drazyc tematu z wiadomych wzgledow, ale jak sie wykrywa taka wade? Na zwyklym usg? Bo w 8 tc to jeszcze bardzo malo widac...


ckai3e3kikq3p3qp.png
 
powiem Wam, że pomimo tego, że dwóch lekarzy zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze to jakoś bardzo dziwne wydaje mi się tempo z jakim rośnie moje dziecko. Spojrzałam teraz na usg z 6t5d i miało 7,8 mm, a teraz w 11t6d już 8,2 cm. Nie wydaje Wam się, że strasznie dużo??
 
Kasiu, na pewno napisze.

Molly, nie. Jak byłam na wizycie w sobotę u swojego ginekologa i mówiłam o Tobie, to kekarz powiedział, że dobry wzrost :)

gabee, 10pkt nie daje pewności zdrowego dziecka. Szwagierki syn urodził się tydzień po terminie, 10 pkt i ma autyzm.
 
reklama
Do góry