reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
U mnie seler póki co i wciąż nabiał bo ja ja karmię piersią i jak pojadłam ostatnio lodów waniliowych przy czym moja Majcia jak uczula coś to odrazu ma obszczypana siposzke Nie wiem Amcia co ci radzić może twoja być uczulona na chemie czyli proszki albo mydła najlepiej idź z nią do dermatologa
 
No właśnie jutro idę po skierowanie i będę dzwonić i sie umawiać jeżeli nie dadzą szybko terminu to idę Prywatnie

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amcia daj zdjęcie. U nas za uszami było zaczerwienione i łuszczyło się bardzo. Dermatolog powiedziała że to niemowlęce atopowe zapalenie skóry. Kazała smarować linotormentiale. I zybciutko zeszło i więcej się nie pojawiło. Ogólnie maść jest super bo łączy linomag i tormentiol.
 
To jeszcze trochę ale czasy nastały że trzeba czekać żeby dostać się do lekarza to powinno być tego samego dnia porażka ta służba zdrowia
Czekaj czekaj a może ci samo przejdzie
W każdym razie wam życzę żeby Lence jak najszybciej przeszło
 
reklama
Majorcia też brudzi ale mniej. Niestety taki urok tej maści ale cokolwiek się nie dzieje na buźce Gosi to smaruje i nie ma problemu. Do 3 dni i schodzi.
 
Do góry