reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Czyli teoria znajomej, która brzmi, że wszystkiemu winna jest szczepionka 6w1, bo ból koncentruje się w jednym miejscu, a nie w czterech jest nie trafiona :D
 
reklama
Ja będę szczepic tymi bezplatnymi. Trochę się obawiam tych platnych. No i ja walczę z kolkami i wysypka na ciele nie wiadomo od czego :/ białka nie jem. Jestem tylko na rosolkach i razowym chlebie
 
my już po szczepianiu 5w1 mała tak płakała w gabinecie po zastrzyku az mi łezki poleciały biedulka mała ale noc jak zawsze 2 karmienia i spanie dalej
 
Cześć mamuśki u nas też kolki i nie mogę jej nic podawać na kolki bo jest jeszcze gorzej A powiedzcie dlaczego 6 w 1 jest gorsza bo ja zamierzam nią szczepic
 
Ostatnia edycja:
Niektóre mamy wolą szczepić tylko sanepidowskimi bądź w ogóle nie szczepić bo to przecież taka dawka chorób w tak mały organizm. To jest jeden z komentarzy jaki ja dostałam jak zaszczepiłam małą. Nie jest zła ta szczepionka przecież inaczej by jej nie dawali. Grunt żeby Dziecko było w 100% zdrowe. ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Rielle a o to chodzi myślałam że całkiem o co innego ja szczepilam wszystkie dzieci z górnej półki bo są mniej zanieczyszczone te szczepionki i 6 w 1 ma engerix w składzie
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,coś tu cichutko-każda pochłonięta opieką nad maluszkiem ;) Mam do Was pytanko: czy nosiciw dzieciaczki w chustach?Jak tak to czy trudne są wiązania i jakie chusty macie?Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem i chciałabym poznać Wasze zdanie ma ten temat:)
 
reklama
Do góry