reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
u nas tez wszystko dobrze. Dzisiaj w nocy mlody poszalal i spal od 22 do 4 ciagiem :o u nas pediatra byl w domku na wizycie, zeby nie wlec dzieciaka po przychodniach, a bioderka mamy 24.10
Filipek nie marudzi aż jestem w szoku.
Wczoraj wreszcie mąż zjechal do domu po 2,5 mies nieobecności.. :-D
 
A u mnie sie okazalo jak zadzwonilam do przychodni ze na zdrowe dziecko do kontroli może mnie przyjąć dopiero 11-ego...:/ wkurzyłam się i zadzwoniłam do sąsiedniej przychodni i tam idę jutro.
Raczej wątpie żeby takie obłożenie było że taki termin,ciekawe co wykombinowali
 
Witajcie wrzesniowki. Jestem mama lipcowa, nasz synek mial problemy z brzuszkiem i uzywalismy mleczka bebilon comfort 1, z racji tego ze mamy juz 3 miesiace przeszlismy na zwykly Bebilon, zostalo nam 5 opakowan Comfortu, bo kupowalismy hurtowo z apteki gemini. Jakby ktoras byla zainteresowana to priv, pozdrawiam :)
 
MartaO gratuluję doczekalas się i ty Moja też ma jeszcze zoltaczke ale mnie wypuścili do domu i powoli jej schodzi bo dzisiaj odbiegają już od naswietlan no chyba że jest wysoka Moja mała też już waży 3410 położna przynosi wagę i widzę jak pięknie przybiera
 
reklama
Do góry