reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Nie ma sie co bać. Tyle kobiet daje radę to i my damy ;)
Ja mam główkowe i ruchy czuję powyżej pępka bardziej z lewej strony, ale to ciężko tak stwierdzić. Rączkami też w dole porusza, czasami jakaś fala idzie na prawą stronę.
 
Też się boję,tej cesarki bardziej niż sn.Wogóle nie byłam przygotowana na taką ewentualność ( dopuszczałam jedynie cc przy komplikacji porodowej) a już takiej terminowej to w życiu bym się nie spodziewała.No ale życie pisze różne scenariusze,mam 10 dni żeby oswoić tą sytuację...
 
moj glowkowo i bombarduje prawa strone. Chyba cos mnie rusza bo mialam brazowego gluta na wkladce ale strasznie maly ze 2mm i teraz lekkie i marne plamienie.
Porodow dzisiaj duzo. 9 w tym 6 cc do tej pory
 
Jabłuszkowa ja mam na 28 termin ,
Ale mi przez ta cukrzyce chcą
Żebym urodziła wcześniej wiec w środę ustalam plan porodu a za tydzien mam wizytę w szpitalu wiec powiedzą mi co i jak o ile mała noe zdecyduje sie wyjsc wcześniej ,
Ja tez zaczęłam jeść jak królik , w sumie to
Miałam przez ta cukrzyce deprechę jakaś bo wszystko co wydawało sie zdrowe i co jadłam
Podnosiło mi bardzo cukier a ja uwielbiam czekoladę wiec to był cios poniżej pasa .. Ale śniadania jem z chlebkiem wysokobiałkowym
Z niskimi węglowodanami wędlinki sałaty pomidorki , obiady młode ziemniaki duzo warzyw i mięso jakie tylko chce byle by nie smażyć na dużej ilości tłuszczu . Zero słodyczy tylko woda , od czasu do czasu herbata i kawa , i jogurty 'fat free' z owocami :) mozna sobie jakos poradzić , czasem oszukam batonem jak juz brak sił i duzo spaceruje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosie to zobaczymy która pierwsza ;) Ja cukier mam ok, ale właśnie na ostatnich badaniach położna powiedziała mi że wpadam w małopłytkowość i że nic z tym zrobić nie mogę. Gin z kolei mówi żebym nie panikowała i w sumie to nawet nie mam robić więcej już morfologii. Zastanawiam się żeby nie powtórzyć tych badań na własną rękę i zobaczyć czy mi się ten wynik pogłębia. No ale wszyscy mi mówią że tylko zacznę się denerwować i mam odpuścić skoro lekarz nawet nie zlecił tych badań.
 
reklama
Odpuść juz teraz nie ma co sie stresować , a jak z twoja waga ? Bo ja dostałam tabletki(ktore zatrzymują produkcje cukru) i jestem
Właśnie na tej diecie ,i na początku jak jeszcze nie wiedziałam ze mam cukrzyce to przybralam kilka kg , a teraz spadają mi kg , lekarz powiedział ze mała przybiera ok
Na wadze wiec nie ma co sie przejmować tym ze ja tracę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry