reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Chciałabym karmić piersią ale nie wiem czy będzie to możliwe z synem po 2 CC nie miałam w ogóle pokarmu 🤷🤷🤷 zaopatruje się się w laktator ? Czy to waszym zdaniem zbędne jest???
 
reklama
mi z usg powiedzial 4 wrzesnia a teraz 16 dopiero zalozlymy karte ciazy bo jeszcze bylo malenstwo za male zeby zobaczyc serduszko
A beta na jakim poziomie? Z ciekawości spytam. Bo do wizyty u lekarza prawie tydzień a nie mogę się doliczyć Bo z bety wychodzi mi że 6 tydz. Z miesiączki że 4/5 mc
 
Hej Jovi ! Ja też zmagam się z bólami głowy już chwilkę czasu , w pierwszym trymestrze powiedziano mi że nie można brać leków bo rozwijają się narządy dziecka ♥️ ale skontaktuj się z lekarzem może coś Ci doradzi
Dzięki za info. Bo już się martwiłam Bo to już 3ci bol w tym tyg a nigdy nie cierpiałam na migreny..
 
Czytam ze nie ktore maja juz nudnosci . Ile tutaj takich kobietek ? Mnie dzisiaj boli caly dzien podbrzusze i troche jest jakby spuchniete, dodatkowo okropne nudnosci i 4 razy wymiotowalam . Myslalam ze na tak wczesnym etapie mnie nie zlapie
 
Czytam ze nie ktore maja juz nudnosci . Ile tutaj takich kobietek ? Mnie dzisiaj boli caly dzien podbrzusze i troche jest jakby spuchniete, dodatkowo okropne nudnosci i 4 razy wymiotowalam . Myslalam ze na tak wczesnym etapie mnie nie zlapie
U mnie na razie żadnych objawów ☺️tylko piersi mnie bolą mam nabrzmiałe ... A to co wcześniej pisałam do Jovi to jest migrena
 
Ja się wstrzymuje z jakimikolwiek zakupami 🙈 noże po prenatalnych zacznę coś przeglądać, ale niestety po 1 już stracie boje się cokolwiek przeglądać 😞 szczególnie, że nie wiem czy nie będzie pustego jaja 😞

Zazdroszczę Wam, że tak możecie się cieszyć 😍

A tak z ciekawości.. ile macie lat? ☺️ ja 25, a właściwie 26 w maju 🥳
Ja 31 :)
 
Czy jest coś uspokajacego co można brać w ciazy? Że niestety szczęście los lubi równoważyć zmarła babcia mojego męża, dla nas to dość duże przeżycie a że do lekarza jeszcze parę dni a pogrzeb przed nami chciałam zapytać czy macie może coś do polecenia. Aha I zmagam się z mega dużymi bólami głowy czy to normalne?
Ja piję herbatki z melisy. Jeżeli chodzi o bóle głowy to też miewam, ale zwalałam to na niskie ciśnienie, które mam zazwyczaj, ostatnio na wizycie miałam 63/90 ;/
 
U mnie na razie żadnych objawów ☺️tylko piersi mnie bolą mam nabrzmiałe ... A to co wcześniej pisałam do Jovi to jest migrena
Ja również nie mam jakiś objawów.. dalej boli mnie tylko trochę lewa pierś - prawa prawie wcale - ale podobno piersi są większe - tak uważa mój chłopak 😅 co jakiś czas lekkie kłucie w podbrzuszu i wczoraj delikatne mdłości. No i 20 a ja mogę iść spać 😴 Ogólnie to zupełnie nie czuję się jak w ciąży.
Za to w poprzedniej straconej od razu miała meeeega ból piersi, że aż z bólu chciałam płakać i mega mdłości.
 
reklama
Ja piję herbatki z melisy. Jeżeli chodzi o bóle głowy to też miewam, ale zwalałam to na niskie ciśnienie, które mam zazwyczaj, ostatnio na wizycie miałam 63/90 ;/
W sumie może powinnam zmierzyć ciśniene przy takich bólach są dysfunkcyjne, stąpanie po ziemi mnie boli :p a ciężko tak, bo do pracy iść muszę a to za wczesny etap żeby mowic cokolwiek. Swoją drogą kiedy dzielicie się nowina w pracy?
 
Do góry