reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ja z zakupami tez się na razie wstrzymuje, chociaż do usłyszenia serduszka… ale tez jestem bardzo niecierpliwa😀
ale za to już robię listę wyprawkową w notatkach🙈

@Edyta33356 jeśli czujesz, ze to już dobry czas to kup💕

Ja mam 27 lat:)
 
reklama
Ja z zakupami tez się na razie wstrzymuje, chociaż do usłyszenia serduszka… ale tez jestem bardzo niecierpliwa😀
ale za to już robię listę wyprawkową w notatkach🙈

@Edyta33356 jeśli czujesz, ze to już dobry czas to kup💕

Ja mam 27 lat:)
No myślę że na wizycie w 7 TC usłyszę ♥️♥️♥️ i chyba też poczekam , żeby nie zapeszyc do września to jeszcze sporo okazji będzie 😊
 
U mnie to w ogole obstrakcja ostatania miesiaczka 15.11 pozytywny test 13.12 powinnam byc w 7 tygodniu i 2 dniu a wedlug usg jesten w 5 tygodniu i 4 dniu.
 
Czy jest coś uspokajacego co można brać w ciazy? Że niestety szczęście los lubi równoważyć zmarła babcia mojego męża, dla nas to dość duże przeżycie a że do lekarza jeszcze parę dni a pogrzeb przed nami chciałam zapytać czy macie może coś do polecenia. Aha I zmagam się z mega dużymi bólami głowy czy to normalne?
 
Mi pokazuje z kalendarzyka raz na 11 .09 raz na 16 🤷🤷🤷🤷poczekam co mi powie lekarz
mi z usg powiedzial 4 wrzesnia a teraz 16 dopiero zalozlymy karte ciazy bo jeszcze bylo malenstwo za male zeby zobaczyc serduszko
 

Załączniki

  • 0069e7ce-b57d-4c8f-b2ff-1ecb0d2a38c8.jpeg
    0069e7ce-b57d-4c8f-b2ff-1ecb0d2a38c8.jpeg
    93,3 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry