reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Czy jest coś uspokajacego co można brać w ciazy? Że niestety szczęście los lubi równoważyć zmarła babcia mojego męża, dla nas to dość duże przeżycie a że do lekarza jeszcze parę dni a pogrzeb przed nami chciałam zapytać czy macie może coś do polecenia. Aha I zmagam się z mega dużymi bólami głowy czy to normalne?
Hej Jovi ! Ja też zmagam się z bólami głowy już chwilkę czasu , w pierwszym trymestrze powiedziano mi że nie można brać leków bo rozwijają się narządy dziecka ♥️ ale skontaktuj się z lekarzem może coś Ci doradzi
 
reklama
Moze i lepiej . Wedlug mnie nie raz za dlugo czekaja ze zrobienie cesarki i te biedne kobiety mecza sie nie wiadomo ile . No moje porody byly krotkie no ale ja chyba mam niski prog bolu :-) :) pierwszy trwal 3 h 45 min ze skurczami a drugi 2 h 15 min ze skurczami . Mowia ze kazdy kolejnym porod powinien byc krótszy . Moze tym razem wyskoczy :-D a ty masz chlopcow czy dziewcznki czy parke w domu ?
Ja zaczęłam mieć skurcze o 20, o 24 obudziłam męża z regularnymi już, o 2 byłam na porodówce ze skurczami co 3 min. 4cm dopiero o 10 rano jak już byłam wykończona a urodziłam dopiero 15:20😒
Zazdroszczę szybkich porodów.
 
Ja zaczęłam mieć skurcze o 20, o 24 obudziłam męża z regularnymi już, o 2 byłam na porodówce ze skurczami co 3 min. 4cm dopiero o 10 rano jak już byłam wykończona a urodziłam dopiero 15:20😒
Zazdroszczę szybkich porodów.
Wspolczuje , wiem nie kazda kobieta ma takie szczescie . Ale ogolnie wedlug mnie czy krotki czy dlugi porod to i tak ciezko nastawic sie psychicznie
 
Ja zaczęłam mieć skurcze o 20, o 24 obudziłam męża z regularnymi już, o 2 byłam na porodówce ze skurczami co 3 min. 4cm dopiero o 10 rano jak już byłam wykończona a urodziłam dopiero 15:20😒
Zazdroszczę szybkich porodów.
ja przed porodem 9 dni lezalam w szpitalu. Przez te 9 dni mialam wywolywany porod dwa razy oksytocyna( nie udalo sie ). 20 lutego o godzinie 15 odeszly mi wody o tak 10 h probowalam urodzic az zaczelo zanikac tetno dziecku zrobili mi cesarke i o 2.28 byl juz syn ze mna. Mam nadzieje ze tym razem bedzie latwiej bo mam nadal szanse na porod sn.
 
Czy jest coś uspokajacego co można brać w ciazy? Że niestety szczęście los lubi równoważyć zmarła babcia mojego męża, dla nas to dość duże przeżycie a że do lekarza jeszcze parę dni a pogrzeb przed nami chciałam zapytać czy macie może coś do polecenia. Aha I zmagam się z mega dużymi bólami głowy czy to normalne?
Bole glowy czesto sa z powodu zbyt szybkiego przyrostu hormonow ciazowych . Nie raz mozna sie zmagac caly 1 trymestr a nie raz to jest chwilowe
 
ja przed porodem 9 dni lezalam w szpitalu. Przez te 9 dni mialam wywolywany porod dwa razy oksytocyna( nie udalo sie ). 20 lutego o godzinie 15 odeszly mi wody o tak 10 h probowalam urodzic az zaczelo zanikac tetno dziecku zrobili mi cesarke i o 2.28 byl juz syn ze mna. Mam nadzieje ze tym razem bedzie latwiej bo mam nadal szanse na porod sn.
To i mnie już nie było szans na poród sn bo w zaawansowanej ciąży zaczęła rozchodzić się rana po 1 CC
 
reklama
Do góry