reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

W sumie może powinnam zmierzyć ciśniene przy takich bólach są dysfunkcyjne, stąpanie po ziemi mnie boli :p a ciężko tak, bo do pracy iść muszę a to za wczesny etap żeby mowic cokolwiek. Swoją drogą kiedy dzielicie się nowina w pracy?
Ja poszłam od razu na zwolnienie, bo poprzednią ciąże straciłam i miałam do siebie duże wyrzuty sumienia, ze to przez prace, więc mus nie mus trzeba było powiedzieć od razu :p
 
reklama
W sumie może powinnam zmierzyć ciśniene przy takich bólach są dysfunkcyjne, stąpanie po ziemi mnie boli :p a ciężko tak, bo do pracy iść muszę a to za wczesny etap żeby mowic cokolwiek. Swoją drogą kiedy dzielicie się nowina w pracy?
Poprzednio powiedziałam po pierwszej wizycie USG kiedy było już serduszko.. 2 tygodnie później już go nie było, więc czekał mnie szpital, a potem dostałam L4 na miesiąc - szefostwo bardzo się obraziło na to że śmiałam iść na to L4, więc tym razem zamierzam powiedzieć później.
 
Poprzednio powiedziałam po pierwszej wizycie USG kiedy było już serduszko.. 2 tygodnie później już go nie było, więc czekał mnie szpital, a potem dostałam L4 na miesiąc - szefostwo bardzo się obraziło na to że śmiałam iść na to L4, więc tym razem zamierzam powiedzieć później.
Wow, nie wierzę, że ktokolwiek może się obrażać za cos takiego. Przykro mi, że Cię to spotkało :( U mnie byli bardzo wyrozumiali po poronieniu, ale ja byłam na zwolnieniu jakieś 2 tygodnie.
 
Jestem narazie dosc aktywna ale wydaje mi sie ze to jeszcze emocje nie opadly . Jutro pewnie juz mniej pytan bede zadawac ,ale nurtuje mnie jedno . W poprzedniej ciazy robilam test 2 dni przed spodziewana @ wyszedl pozytywny ale kreska byla o wiele bledsza ( zdjecia z bialym testem ) . Test byl robiony kolo godziny 10.30 rano , beta wykazala wtedy 3/4 tydz. A w tej ciazy robilam test 3 dni po spodziewanej @ o godzinie 12 i test pokazal mi doslownie po 10 sec od zalania 2 grube krechy ( zdjecie z rozowym testem ) i zastanawia mnie czy te 5 dni robi az taka roznice co do wyrazistosci kreski . Czy ewentualnie ciaza moze byc starsza. Bo widzialam ze niektore kobiety robily 7 dni po spodziewanej @ i mialy dosc blade te kreski
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-06-20-28-26.jpeg
    Screenshot_2023-01-06-20-28-26.jpeg
    101 KB · Wyświetleń: 52
  • IMG_20230105_132718.jpg
    IMG_20230105_132718.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 58
Jestem narazie dosc aktywna ale wydaje mi sie ze to jeszcze emocje nie opadly . Jutro pewnie juz mniej pytan bede zadawac ,ale nurtuje mnie jedno . W poprzedniej ciazy robilam test 2 dni przed spodziewana @ wyszedl pozytywny ale kreska byla o wiele bledsza ( zdjecia z bialym testem ) . Test byl robiony kolo godziny 10.30 rano , beta wykazala wtedy 3/4 tydz. A w tej ciazy robilam test 3 dni po spodziewanej @ o godzinie 12 i test pokazal mi doslownie po 10 sec od zalania 2 grube krechy ( zdjecie z rozowym testem ) i zastanawia mnie czy te 5 dni robi az taka roznice co do wyrazistosci kreski . Czy ewentualnie ciaza moze byc starsza. Bo widzialam ze niektore kobiety robily 7 dni po spodziewanej @ i mialy dosc blade te kreski
Ja miałam też tak że zrobiłam 4 dni przed @ była kreska blada a dzień przed @ już dwie tłuste kreski . Czytałam że to zależy o przyroście bety w moczu ...
 
Jestem narazie dosc aktywna ale wydaje mi sie ze to jeszcze emocje nie opadly . Jutro pewnie juz mniej pytan bede zadawac ,ale nurtuje mnie jedno . W poprzedniej ciazy robilam test 2 dni przed spodziewana @ wyszedl pozytywny ale kreska byla o wiele bledsza ( zdjecia z bialym testem ) . Test byl robiony kolo godziny 10.30 rano , beta wykazala wtedy 3/4 tydz. A w tej ciazy robilam test 3 dni po spodziewanej @ o godzinie 12 i test pokazal mi doslownie po 10 sec od zalania 2 grube krechy ( zdjecie z rozowym testem ) i zastanawia mnie czy te 5 dni robi az taka roznice co do wyrazistosci kreski . Czy ewentualnie ciaza moze byc starsza. Bo widzialam ze niektore kobiety robily 7 dni po spodziewanej @ i mialy dosc blade te kreski
Nie wiem dokładnie, bo zawsze robiłam test dzień albo dwa przed okresem, a później już nie, ale na logikę jeżeli test ciazowy w moczu wykrywa bete, a beta przyrasta we krwi co 48h nawet o 100 % to pytanie jak przyrasta w moczu. Pewnie nie aż tak szybko jak w krwi, ale też może w moczu przyrastac stezenie, wiec tak, mysle ze 5 dni moze robic duza roznice ;)
 
Nie wiem dokładnie, bo zawsze robiłam test dzień albo dwa przed okresem, a później już nie, ale na logikę jeżeli test ciazowy w moczu wykrywa bete, a beta przyrasta we krwi co 48h nawet o 100 % to pytanie jak przyrasta w moczu. Pewnie nie aż tak szybko jak w krwi, ale też może w moczu przyrastac stezenie, wiec tak, mysle ze 5 dni moze robic duza roznice ;)
Ja zrobiłam 2 dni po planowanej miesiączce z rozsądku przed imprezą sylwestrowa, bo nie wierzyłam że akurat się udało. I 2 tłuste krechy od razu po minucie. W dniu roboczym zrobiłam betę i była 2400.. ale jestem przed wizytą u gina więc nie wiem jeszcze nic..
 
reklama
Zauwazyla ktoras moze u siebie ze waga spadla a brzuch jest troche nabrzmialy jakby woda w organizmie sie zatrzymala ?
Tak.. odnoszę wrażenie nabrzmienia ale bardziej po udach a w brzuch kamien. Mimo iż płaski ale uczucie nabrzmienia też mam. A waga stoi lub lekko spada bo kompletnie nie mam apetytu, ale tym się nie martwię wolę tak niż zachcianki i się roztyc
 
Do góry