reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny ☺️ gratuluje wszystkim nowym członkiniom ❤️

Jak wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj mega stres 😞 strasznie mnie martwi brak objawów ciążowych, a jestem 5+2 :( pamietam, że w poprzedniej ciąży, którą poroniłam miałam już lekkie mdłości, wrażliwość na zapachy i ból piersi… a teraz tylko jedna mnie trochę boli i trochę jestem senna :/ myślałam czy zrobić jeszcze raz betę, ale boje się ze tylko bardziej mnie to zestresuje :(
Jak to u was wygląda?
Rozumiem Cię, bo chwilę temu sama to przeżywałam. Jeszcze na początku jak zrobiłam test złapałam straszne przeziębienie z podwyższoną temperaturą i dopiero teraz po 2 tygodniach zaczyna odpuszczać. Tydzień temu jak przestały mnie boleć piersi i brzuch to zrobiłam betę i dopiero po wynikach się uspokoiłam. Ja też nie mam jakichś nasilonych objawów - trochę jestem bardziej senna, czasem poboli brzuch albo głowa albo piersi. Na razie zrobiłam badania wszystkie i jeżeli ma się cos wydarzyć to i tak się przed tym nie uchronię w żaden sposób, więc próbuję się nie zadręczać, chociaż nie jest to latwe...
 
reklama
Cześć :)
Dołączam i ja. Termin 01.09.2023, dzisiaj robiłam powtórkę bety i czekam na wyniki. Zrobiłam też progesteron, powiedzcie w jakim przedziale powinien być w I trymestrze?
Witamy <3
Na pewno na wyniku będziesz mieć przedział :) u mnie (w salve) było 11-44 ng/ml w I trymestrze, ja miałam 30 ng/ml
 
Ja co prawda mam zadzwonić dzień wcześniej, że rano będę i mogłabym iść nawet w poniedziałek.. ale wiem, że jak pójdę w czwartek to więcej będzie widać bo to będzie 6+3 - a i tak mam już nakaz brać luteinę pod język 2 razy dziennie 🤢
Chyba zostaje pić melisę i próbować zając sobie czymś głowę 😱
oj znam to uczucie😅 tez należę do tych niecierpliwych. Ale właśnie chyba lepiej iść te kilka dni później jak już będzie serduszko niż nie zobaczyć i się denerwować. Ja z córka latałam już od 5. tygodnia i tylko więcej nerwów 🙈
 
Mnie to aż wstyd, że tak panikuje 😅 jeszcze mam obecnie w pracy taką nudę, że 8h nie mam co robić - więc siedzę w Internecie i czytam różne fora 😵‍💫
Ale czasami podnoszą na duchu, bo czytam też Lipcowe mamy 2023 i jest parę dziewczyn, które nie miały objawów a ciąża się rozwija ☺️
 
Co do mnie to beta konkretnie siadła mi na głowę, mimo dobrego przyrostu, umówiłam sie wstępnie na 31.01, ale czuje taki niepokój że przed chwila umówiłam sie na 10.01…
 
Hej kobietki! Dziś zobaczyłam magiczne dwie kreski.
Termin wyskakuje mi na koniec sierpnia/początek września 2023 więc postanowiłam utworzyć nowy wątek.
Na razie witam się nieśmiało, wiem, że to początek i może być różnie, ale jestem dobrej myśli.
Mam nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie będziemy się wzajemnie wspierać podczas ciąży, jak i po niej.
Bez hejtu, krytyki, po prostu na luzie.

Czekam na Was:)
Hej kolorowamama00 ja też mam na wrzesień . Robiłam test druga kreska bardzo blada ale widoczna ☺️☺️☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny- chciałam się przywitać, Za mną długa droga - staramy się około 4 lat. Aktualnie mamy po 32 lata :) Jestem po 1cb, 1 poronieniu w 8 tyg, dwóch transferach IVF. W grudniu owu niczym nie potwierdzona ale po śluzie wiem że była pozno ok 18 grudnia tj 19-20 dc. Pojechaliśmy na wakacje do Meksyku i tak wyluzowaliśmy że wrociliśmy z kimś na pokładzie o czym dowiedziałam się 31 grudnia przez pozytywny test ciążowy i betę 92. 48h pozniej beta była 180 i dziś idę sprawdzić kolejny raz. Mam dobre orzeczucie tym razem :)
 
Do góry