reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

o to widzę że mamy wiele wspólnego :) my też w klinice leczenia niepłodności w grudniu odebraliśmy wyniki męża i też morfologia 0, i koncentracja 7mln/ml więc lekarze też kręcili nosem na te wyniki i wysłali męża do urologa. Okres już nie przyszedł :) u mnie amh akurat było ok bo ponad 3
Fajnie, że wam tak szybko po diagnozie udało się zajść. Nam zeszło dużo dłużej. Ale wiem, że na pewno przez te 14 cykli, było wam rówie ciężko jak nam... A tego Twojego AMH zazdroszczę bardzo :)
 
reklama
Hej, witam się z wami nieśmiało. Mam 32 lata, to moja pierwsza ciąża. Udało się w 15 cs, mimo, że nie dawano nam szans na naturalną ciążę. W styczniu mieliśmy zacząć procedurę do in vitro. Test zrobiłam dopiero 2 stycznia, bo nie wierzyłam, że okres nie przychodzi przez ciążę. Tego samego dnia beta wyniosła 1233, a progesteron 25.79. Objawy: częste siusianie, wieczorna zgaga i lekkie bóle brzucha.
Hejka, gratulacje :D ja mam 35 lat i tez to moja 1 ciąża, to na kiedy masz termin? a nic mi nie mów o zgadze juz nie wiem co z nią robić ;) super ze do nas dołączyła fajnie jak nas dużo ;) zawsze raźniej ;)
 
Hejka, gratulacje :D ja mam 35 lat i tez to moja 1 ciąża, to na kiedy masz termin? a nic mi nie mów o zgadze juz nie wiem co z nią robić ;) super ze do nas dołączyła fajnie jak nas dużo ;) zawsze raźniej ;)
Dziękuję, Tobie również gratuluje 😊 kalkulator podpowiada, że mój termin to 9 września. A Twój? Jak znajdziesz sposób na zgagę, to chętnie skorzystam 😁
 
Dziękuje za rady, zastanawiałam się co jest bezpieczne czy pytać lekarza czy można brać bo niby teraz wszystko trzeba konsultować z nimi... Na razie pije herbatę z imbirem... Ale stosuje od dzis, dalej pali...
 
Hej dziewczyny! :) To ja też się nieśmiało przyłącze. Termin mam na 2.09, dzisiaj miałam pierwszą wizytę z USG. Jestem już po 1 poronieniu w maju, więc teraz wolałam pójść wcześniej żeby sprawdzić czy wszystko ok. Na razie wszystko wygląda ładnie, mam tylko torbiel na jednym jajniku, która prawdopodobnie się wchłonie. Wizyta kontrolna za 2 tygodnie, już mam stresa, bo ostatnio właśnie w 7 tygodniu okazało się, że mam poronienie zatrzymane i nigdy nie dane mi było usłyszeć bicia serca. Dodatkowo też leczyliśmy się w klinice niepłodności z morfologią nasienia 1 %, więc też nie spodziewałam tej ciąży tak szybko. Mam nadzieję, ze tym razem wszystko będzie ok, ale trzymam dużo większy dystans w tej ciąży.
 
Hej. Chcialabym sie z wami przywitać. Mam 33 lata jestem w drugiej ciąży pierwsza dokładnie 10 lat temu. Wedlug OM termin na 22.08.2023 ale w Usg wskazuje na 4.09.2023 więc zamiast w 6 tygodniu ciazy jestem w 5+1 :) czy mogę się u was rozgoscic ? Za dwa tygodnie mam kolejne usg i wtedy zobacze serduszko :)
 
reklama
Hej. Chcialabym sie z wami przywitać. Mam 33 lata jestem w drugiej ciąży pierwsza dokładnie 10 lat temu. Wedlug OM termin na 22.08.2023 ale w Usg wskazuje na 4.09.2023 więc zamiast w 6 tygodniu ciazy jestem w 5+1 :) czy mogę się u was rozgoscic ? Za dwa tygodnie mam kolejne usg i wtedy zobacze serduszko :)
no pewnie! Witamy ciepło:)
 
Do góry