reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Hej dziewczyny! :) To ja też się nieśmiało przyłącze. Termin mam na 2.09, dzisiaj miałam pierwszą wizytę z USG. Jestem już po 1 poronieniu w maju, więc teraz wolałam pójść wcześniej żeby sprawdzić czy wszystko ok. Na razie wszystko wygląda ładnie, mam tylko torbiel na jednym jajniku, która prawdopodobnie się wchłonie. Wizyta kontrolna za 2 tygodnie, już mam stresa, bo ostatnio właśnie w 7 tygodniu okazało się, że mam poronienie zatrzymane i nigdy nie dane mi było usłyszeć bicia serca. Dodatkowo też leczyliśmy się w klinice niepłodności z morfologią nasienia 1 %, więc też nie spodziewałam tej ciąży tak szybko. Mam nadzieję, ze tym razem wszystko będzie ok, ale trzymam dużo większy dystans w tej ciąży.
super, ze coraz nas tu więcej:)
 
reklama
Hej dziewczyny ☺️ gratuluje wszystkim nowym członkiniom ❤️

Jak wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj mega stres 😞 strasznie mnie martwi brak objawów ciążowych, a jestem 5+2 :( pamietam, że w poprzedniej ciąży, którą poroniłam miałam już lekkie mdłości, wrażliwość na zapachy i ból piersi… a teraz tylko jedna mnie trochę boli i trochę jestem senna :/ myślałam czy zrobić jeszcze raz betę, ale boje się ze tylko bardziej mnie to zestresuje :(
Jak to u was wygląda?
 
Hej dziewczyny ☺️ gratuluje wszystkim nowym członkiniom ❤️

Jak wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj mega stres 😞 strasznie mnie martwi brak objawów ciążowych, a jestem 5+2 :( pamietam, że w poprzedniej ciąży, którą poroniłam miałam już lekkie mdłości, wrażliwość na zapachy i ból piersi… a teraz tylko jedna mnie trochę boli i trochę jestem senna :/ myślałam czy zrobić jeszcze raz betę, ale boje się ze tylko bardziej mnie to zestresuje :(
Jak to u was wygląda?
Mi mdlosci zaczely sie dopiero wczoraj. Bol piersi i ciagniecie brzucha mialam juz od poczatku. Z tego co wiem czasem zdarza sie nie miec objawow.
 
Hej dziewczyny ☺️ gratuluje wszystkim nowym członkiniom ❤️

Jak wasze samopoczucie? U mnie dzisiaj mega stres 😞 strasznie mnie martwi brak objawów ciążowych, a jestem 5+2 :( pamietam, że w poprzedniej ciąży, którą poroniłam miałam już lekkie mdłości, wrażliwość na zapachy i ból piersi… a teraz tylko jedna mnie trochę boli i trochę jestem senna :/ myślałam czy zrobić jeszcze raz betę, ale boje się ze tylko bardziej mnie to zestresuje :(
Jak to u was wygląda?
Hej ja mam 4+6 i też nie mam żadnych objawów prócz lekkiego bólu piersi i sutków i czasem kłuje podbrzusze. Też się stresuje że nie mam objawów ale powtarzam sobie że będzie dobrze i objawy jeszcze się pojawia a wtedy zatęsknimy za tym czasem kiedy ich nie było :)
 
Dziewczyny, na tak początkowym etapie to całkiem normalne, ze jeszcze może nie być objawów.
Ja dziś mam 7. tydzień i tak naprawdę porządnie mdli mnie od wczoraj w nocy. Wcześniej to tak delikatnie. I wiadomo, ciąża ciąży nierówna. Z córka chyba już od 6. tygodnia leżałam plackiem i wymiotowałam.

Na Waszym miejscu bym się cieszyła dobrym samopoczuciem😀
 
Staram sobie właśnie wmawiać, że jeszcze jest wcześnie i brak objawów o niczym nie świadczy - szczególnie, że poprzednio miałam a i tak ciąża przestała się rozwijać w 8 tyg. a ja przez następne 2 tygodnie wciąż miałam mdłości... ale niestety głowa swoje 🙄

Byłyście już na USG? ☺️ ja mam iść w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w czwartek - mój lekarz przyjmie mnie rano, przed obchodem, ale nie wiem czy do czwartku wytrzymam 😅
 
Staram sobie właśnie wmawiać, że jeszcze jest wcześnie i brak objawów o niczym nie świadczy - szczególnie, że poprzednio miałam a i tak ciąża przestała się rozwijać w 8 tyg. a ja przez następne 2 tygodnie wciąż miałam mdłości... ale niestety głowa swoje 🙄

Byłyście już na USG? ☺️ ja mam iść w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w czwartek - mój lekarz przyjmie mnie rano, przed obchodem, ale nie wiem czy do czwartku wytrzymam 😅
ja mam w przyszłą sobotę wieczorem wizytę. Oczywiście już tez próbowałam przełożyć na wcześniej ale nic nie ma wolnego😅
 
Staram sobie właśnie wmawiać, że jeszcze jest wcześnie i brak objawów o niczym nie świadczy - szczególnie, że poprzednio miałam a i tak ciąża przestała się rozwijać w 8 tyg. a ja przez następne 2 tygodnie wciąż miałam mdłości... ale niestety głowa swoje 🙄

Byłyście już na USG? ☺️ ja mam iść w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w czwartek - mój lekarz przyjmie mnie rano, przed obchodem, ale nie wiem czy do czwartku wytrzymam 😅
ja idę w przyszły wtorek, to będzie 5+5 zobaczymy czy coś będzie widać
 
Ostatnia edycja:
Cześć :)
Dołączam i ja. Termin 01.09.2023, dzisiaj robiłam powtórkę bety i czekam na wyniki. Zrobiłam też progesteron, powiedzcie w jakim przedziale powinien być w I trymestrze?
 
reklama
ja mam w przyszłą sobotę wieczorem wizytę. Oczywiście już tez próbowałam przełożyć na wcześniej ale nic nie ma wolnego😅
Ja co prawda mam zadzwonić dzień wcześniej, że rano będę i mogłabym iść nawet w poniedziałek.. ale wiem, że jak pójdę w czwartek to więcej będzie widać bo to będzie 6+3 - a i tak mam już nakaz brać luteinę pod język 2 razy dziennie 🤢
Chyba zostaje pić melisę i próbować zając sobie czymś głowę 😱
 
Do góry