reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cewnikowanie daja po znieczuleniu, nie czujesz, tez mialam mega stres.... a wyciagniecie nic nie boli ;)
Dwa razy miałam zakłasany cewnik przed znieczuleniem :( i szłam z cewnikiem na stół operacyjny.
Liczy się termin z 40 tygodnia.
Ja mam na 17 wiec nawet przy trzeciej cesarce powinnam się zmieścić we wrześniu. A ty przetrzesz szlaki i potem opowiesz jak trzecie cc się przechodzi. Teraz to już musisz z nami zostać, nie puszczę Cię na sierpniówki.
Ale ja nigdzie się nie wybieram, za dobrze na wrześniówkach :)
Moja córka jest z koncowki lipca a syn sierpnia. Także wszystkie ciąże trafiają mi się na lato. Level extreme 😎
U mnie czerwiec, lipiec i teraz wszystko wskazuje na sierpień :)
 
reklama
Tak mam tachykardie rozpoznaną od kilku lat i biorę leki ale ze względu na ciąży mi ją zmniejszyli i dzisiaj mam holter po to żeby sprawdzić jak leki działają. Taka kontrola
Tez mam tachykardie stwierdzona w grudniu, leki odstawiłam w styczniu, arytmie są jak były, ale nie ma tragedii. A moge wiedzieć co zażywasz?
 
Też strzelec ;)

Dziewczyny coś wam opowiem :D pierwszy poród. Cc planowana w środę. We wtorek wieczorem odeszły mi zielone wody (42tc). Dzwonię do męża: przychodź, ja rodzę. Zrobił mi awanturę, że dlaczego rodzę, skoro mam rodzić jutro 😂 mały został wyciągnięty gdy Polska strzeliła Rosjanom honorowego gola na Euro 2012 i słychać było wiwat w całym szpitalu :) mój klocek ponad 4kg. Mój chlop go zobaczył i sobie poszedł. Zapomniał o mnie i całym świecie :)



Nawet nie musiałyście pisać😂 ten wrodzony optymizm, pogoda ducha i empatia ❤️
 
My na żadne śluby nie czekaliśmy 😁 dopiero po pierwszej stracie się zdecydowaliśmy na ślub. W dwa miesiące zorganizowaliśmy najpiękniejszy ślub w świętokrzyskich polach i najpiękniejsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli nasi goście, magicznie było 🥰 nie No, z tego musi się coś urodzić, No musi 😁
My też najpierw dziecko w planach potem ślub. Mieliśmy się pobrać w listopadzie 2020 a przygotowywaliśmy wszystko od... Września 2020 impreza na całe 26 osób noni odwołali. Czekam na jutrzejszą wizytę i jak będzie ok, to rezerwujemy termin na początek marca, bo potem w kieckę nie wejdę, a kupiłam w październiku 😂 także tego. Ciekawe, czy cyc wejdzie... Zresztą dziś rano śnił mi się mój ślub, miałam tłuste włosy więc ubrałam czapkę z pomponem, zgubiłam biały sweterek, więc ubrałam czarną marynarkę 😂
 
Hej u mnie dzisiaj nasilenie mdlosci. Nie moge w kuchni stac nawet.[emoji1785] za to dzisiaj sobie pospałam.
@helloistmeanna napisalam czy mozna zmienic moderatorke zobaczymy co odpisze.

Kilka dziewczyn wczoraj sie do mnie zglosilo. Jeszcze wysle je dzisiaj do watku prywatnego. A no i w sobote ma on zostac zalozony taka dostalam informacje [emoji4]

Mnie też mogłabyś dopisać? 😊
 
Ja to bardziej od porodu boję się właśnie tego wkluwania igły w kręgosłup.... aż mi się słabo robi jak o tym myślę....Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi coś tam miał wbijać 🙄😬
 
reklama
Dwa razy miałam zakłasany cewnik przed znieczuleniem :( i szłam z cewnikiem na stół operacyjny.
Ale ja nigdzie się nie wybieram, za dobrze na wrześniówkach :)
U mnie czerwiec, lipiec i teraz wszystko wskazuje na sierpień :)
Współczuję z tym cewnikiem, u nas maja przymus zakladac po znieczuleniu.
 
Do góry