reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jedno cc nie musi być teraz koniecznie wskazaniem do drugiego. A znieczulenie nie boli bardzo, ale jakoś nieprzyjemne było, może też przez stres. Świadoma jesteś normalnie tylko od pasa w dół bez czucia. Tzn nie mogłam ruszyć nogą, ale czułam, że coś tam szarpią tylko nic a nic to nie bolało. Chyba wolę tak niż pod narkozą, bo bym się bała,że się nie obudzę, no i dziecko można od razu zobaczyć.
Jak bym miała wybór to bym wolała rodzić naturalnie bo mam lekki niedosyt po poprzednim ale mam endometriozę w bliźnie która mnie dobija i jest szansa żeby ją wyciąć przy CC.
 
Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
To sprawa indywidualna,mi sie chcialo wymiotowac,prawie zaslablam i nie mialam ochoty nawet na dziecko patrzec bo mnie poty oblewaly,nie wiesz jak zareaguje twoj organizm, niestety....po cc spalam 7 godz i po tylu corke moglam przytulic po raz pierwszy 😔
 
Też mam problemy ze snem. Zasypiam o 20.30 razem z córką, kręcę się w nocy, budzę się o 3 i nie śpię już 😕

Jak mogę zapytać to czemu masz mieć holtera? Masz jakies problemy z serduszkiem?

Tak mam tachykardie rozpoznaną od kilku lat i biorę leki ale ze względu na ciąży mi ją zmniejszyli i dzisiaj mam holter po to żeby sprawdzić jak leki działają. Taka kontrola
 
reklama
Dziewczyny po cesarce dzięki za info🙂 mam termin na 8, z powodu arytmii pewnie też będę mieć wskazanie do cc, czyli pewnie urodze w sierpniu, maz nauczyciel będzie miał jeszcze wakacje wiec będzie wstawal do dziecka 🙃 No i może jakoś dojdę do siebie do 26.09 na wesele siostry 😃 ... nie za optymistyczny wariant 🤔😏
 
Do góry