reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Cewnikowanie daja po znieczuleniu, nie czujesz, tez mialam mega stres.... a wyciagniecie nic nie boli ;)
Dwa razy miałam zakłasany cewnik przed znieczuleniem :( i szłam z cewnikiem na stół operacyjny.
Liczy się termin z 40 tygodnia.
Ja mam na 17 wiec nawet przy trzeciej cesarce powinnam się zmieścić we wrześniu. A ty przetrzesz szlaki i potem opowiesz jak trzecie cc się przechodzi. Teraz to już musisz z nami zostać, nie puszczę Cię na sierpniówki.
Ale ja nigdzie się nie wybieram, za dobrze na wrześniówkach :)
Moja córka jest z koncowki lipca a syn sierpnia. Także wszystkie ciąże trafiają mi się na lato. Level extreme 😎
U mnie czerwiec, lipiec i teraz wszystko wskazuje na sierpień :)
 
reklama
Tak mam tachykardie rozpoznaną od kilku lat i biorę leki ale ze względu na ciąży mi ją zmniejszyli i dzisiaj mam holter po to żeby sprawdzić jak leki działają. Taka kontrola
Tez mam tachykardie stwierdzona w grudniu, leki odstawiłam w styczniu, arytmie są jak były, ale nie ma tragedii. A moge wiedzieć co zażywasz?
 
Też strzelec ;)

Dziewczyny coś wam opowiem :D pierwszy poród. Cc planowana w środę. We wtorek wieczorem odeszły mi zielone wody (42tc). Dzwonię do męża: przychodź, ja rodzę. Zrobił mi awanturę, że dlaczego rodzę, skoro mam rodzić jutro 😂 mały został wyciągnięty gdy Polska strzeliła Rosjanom honorowego gola na Euro 2012 i słychać było wiwat w całym szpitalu :) mój klocek ponad 4kg. Mój chlop go zobaczył i sobie poszedł. Zapomniał o mnie i całym świecie :)



Nawet nie musiałyście pisać😂 ten wrodzony optymizm, pogoda ducha i empatia ❤️
 
My na żadne śluby nie czekaliśmy 😁 dopiero po pierwszej stracie się zdecydowaliśmy na ślub. W dwa miesiące zorganizowaliśmy najpiękniejszy ślub w świętokrzyskich polach i najpiękniejsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli nasi goście, magicznie było 🥰 nie No, z tego musi się coś urodzić, No musi 😁
My też najpierw dziecko w planach potem ślub. Mieliśmy się pobrać w listopadzie 2020 a przygotowywaliśmy wszystko od... Września 2020 impreza na całe 26 osób noni odwołali. Czekam na jutrzejszą wizytę i jak będzie ok, to rezerwujemy termin na początek marca, bo potem w kieckę nie wejdę, a kupiłam w październiku 😂 także tego. Ciekawe, czy cyc wejdzie... Zresztą dziś rano śnił mi się mój ślub, miałam tłuste włosy więc ubrałam czapkę z pomponem, zgubiłam biały sweterek, więc ubrałam czarną marynarkę 😂
 
Hej u mnie dzisiaj nasilenie mdlosci. Nie moge w kuchni stac nawet.[emoji1785] za to dzisiaj sobie pospałam.
@helloistmeanna napisalam czy mozna zmienic moderatorke zobaczymy co odpisze.

Kilka dziewczyn wczoraj sie do mnie zglosilo. Jeszcze wysle je dzisiaj do watku prywatnego. A no i w sobote ma on zostac zalozony taka dostalam informacje [emoji4]

Mnie też mogłabyś dopisać? 😊
 
Ja to bardziej od porodu boję się właśnie tego wkluwania igły w kręgosłup.... aż mi się słabo robi jak o tym myślę....Nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi coś tam miał wbijać 🙄😬
 
reklama
Dwa razy miałam zakłasany cewnik przed znieczuleniem :( i szłam z cewnikiem na stół operacyjny.
Ale ja nigdzie się nie wybieram, za dobrze na wrześniówkach :)
U mnie czerwiec, lipiec i teraz wszystko wskazuje na sierpień :)
Współczuję z tym cewnikiem, u nas maja przymus zakladac po znieczuleniu.
 
Do góry