reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Bylam dzisiaj u nowego gina i chyba już u niego zostaje. Wydaje się jakoś bardziej kompetentny niż porzedni i ma wtyki na Żelaznej u św. Zofii 😆
Pytam się go co ten mój fasol taki mało ruchawy jest, to postukał mnie po brzuchu i od razu zaczął machać odnóżami xD Pobranie krwi do pappy mam 18.02 - 300pln, usg może uda się 23.02 - 250pln 😱 Chyba szybciej splajtuje niż urodzę 😂
O mamuś, u nas pappa 150 zl 🙈
 
reklama
Ja mam przeczucie ze będzie chłopiec przez te mdłości. W ciąży z córka ich nie miałam. Fajnie byłoby mieć parke, ale wiadomo nieważne co się urodzi będę kochać jak swoje 🤣 w ogóle jestem w szoku ilu Waszych panów/ mężów / partnerów chciało mieć coreczke! Myślałam ze facet to tak standardowo syn i koniec
 
Musiał przynieść... Dziś tłusty wtorek w SE
 

Załączniki

  • IMG_20210216_195116.jpg
    IMG_20210216_195116.jpg
    894,5 KB · Wyświetleń: 67
Ja mam przeczucie ze będzie chłopiec przez te mdłości. W ciąży z córka ich nie miałam. Fajnie byłoby mieć parke, ale wiadomo nieważne co się urodzi będę kochać jak swoje 🤣 w ogóle jestem w szoku ilu Waszych panów/ mężów / partnerów chciało mieć coreczke! Myślałam ze facet to tak standardowo syn i koniec
Moj chcial cala poprzednia ciaze Karolka, jak sie okazala corka, to laził i biadolił co on bedzie robił z dziewczynką 🤣🤣 a teraz mi mowi " wiesz co..ja jednak bym chcial kolejna corke "😀
 
reklama
Do góry