reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mi generalnie jest obojętnie. Przeczuwamy z mężem, że będzie dziewczynka. [emoji16] Zobaczymy czy przeczucia się sprawdzą
 
reklama
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Ja zawsze chciałam najpierw chłopca a później dziewczynkę ale teraz to już mi w sumie obojętnie, najważniejsze właśnie żeby było zdrowe 😊
 
Jak myślę o dziecku to tak w rodzaju męskim nieświadomie. I gdzieś chyba wkrada sie wewnętrzna chęć posiadania drugiego syna❤. U nas w rodzinie same chłopy, u męża też. Będę zaskoczona jak bedzie baba😁
Aaaa myślałam że jakoś objawowo 😂 ja druga core też czułam jako chłopca i mówiłam jak o chlopcu😂😂😂😂 i mam diabelka teraz 😂😂😂
 
Wy też się tak boicie badań prenatalnych jak ja? mam je za tydzień w piątek i chętnie bym na to nie poszła tak strasznie się tego boję 😨
Tak, ja też się boje. Raz, że muszę czekać jeszcze dwa tygodnie, czyli przez dwa tygodnie jakoś muszę wytrzymać. Dwa zwyczajnie boje się ich wyniku, a trzy: będę wtedy w 13+4 i mam nadzieję, że lekarz nie będzie miał kłopotów żeby zrobić wszystkie badania/pomiary czy co tam się wówczas robi 🙃
Ale trzeba być dobrej myśli :)
 
Tak, ja też się boje. Raz, że muszę czekać jeszcze dwa tygodnie, czyli przez dwa tygodnie jakoś muszę wytrzymać. Dwa zwyczajnie boje się ich wyniku, a trzy: będę wtedy w 13+4 i mam nadzieję, że lekarz nie będzie miał kłopotów żeby zrobić wszystkie badania/pomiary czy co tam się wówczas robi 🙃
Ale trzeba być dobrej myśli :)
Tez bede miala drugie w 13+4, z corka tak bylam i lelarz mowil ze na tym etapie wszystko super widac i mozna pomierzyc.
 
reklama
Do góry