reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mnie piszcie na córkę, bo podobno córka odbiera urodę w ciąży, a jak patrzę w lustro to wyglądam na strasznie zmiętą 😁 z synem jednak mimo dolegliwości wszyscy mówili że kwitnę, nawet jak jeszcze nie wiedzieli o ciąży, teraz nikt nic nie mówi 😁😁
Powiem ci że z córkami miałam piękne włosy,paznokcie skórę.. A teraz.. Suche wlosy,sucha skóra,paznokcie sie łamią 🙄 koszmar!
 
reklama
Kupiłam lotion z babydream-a, ciężko się go wciera mimo że wzięłam tylko trochę.. Więc mam obawy żeby za bardzo brzucha nie masować 🙄 Ale nawilżylo mi nawet fajnie 🙃 zobaczymy na jak długo 🙃
 
U mnie przeczucie mówi, że będzie chłopiec :) Jak tak patrzę na statystyki w mojej rodzinie same chłopaki się rodzą więc pewno nie będę odstawać od reszty 🤔 Gdybym sama miała wybierać chyba bym wybrała dziewczynkę. No ale co by nie było najważniejsze żeby było zdrowe. A co będzie dowiem się dopiero we wrześniu 😍
 
Bylam dzisiaj u nowego gina i chyba już u niego zostaje. Wydaje się jakoś bardziej kompetentny niż porzedni i ma wtyki na Żelaznej u św. Zofii [emoji38]
Pytam się go co ten mój fasol taki mało ruchawy jest, to postukał mnie po brzuchu i od razu zaczął machać odnóżami xD Pobranie krwi do pappy mam 18.02 - 300pln, usg może uda się 23.02 - 250pln [emoji33] Chyba szybciej splajtuje niż urodzę [emoji23]
Jak dobrze że istnieją pakiety medyczne w Medicover, które zawierają prenatalne w cenie [emoji23] inaczej bym też chyba splajtowała.
 
Ja jak sobie pozwolę na wyobrażenia jak to będzie to w głowie widzę cały czas dziewczynkę, mąż by chciał i wszystko na to wskazuje bo przechodzę zupełnie inaczej ciąże. Marzyłam o synu jako pierwsze dziecko no wiadomo to dla faceta duma i się spełniło. Ja bym wolała drugiego chłopca bo ja niezbyt urodziwa i bała bym się że dziewczynka by się podała na mnie ... a chłopak to jakoś da se rady 😜
Jak się ktoś wypowie co obstawia to ja zapiszę a potem się sprawdzi kto trafił 😂
Zapisuj! Zobaczymy jak to wyjdzie 😁
 
Mi jest obojętne(zdrowie żeby dopisało) ale jakoś podświadomie czuje córkę 🤣🤣i nie potrafię wytłumaczyć dlaczego 🤷
 
reklama
Do góry