reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jak sobie pozwolę na wyobrażenia jak to będzie to w głowie widzę cały czas dziewczynkę, mąż by chciał i wszystko na to wskazuje bo przechodzę zupełnie inaczej ciąże. Marzyłam o synu jako pierwsze dziecko no wiadomo to dla faceta duma i się spełniło. Ja bym wolała drugiego chłopca bo ja niezbyt urodziwa i bała bym się że dziewczynka by się podała na mnie ... a chłopak to jakoś da se rady 😜
Jak się ktoś wypowie co obstawia to ja zapiszę a potem się sprawdzi kto trafił 😂
Hihi mam podobne myślenie do Twojego 😅 żem też mało urodziwa i że syn miałby lżej 😅😅
 
Byle było zdrowe :) choć zawsze chciałam córeczkę i teraz też tak czuje (mąż twierdzi, że chłopak ofcourse ;) )

A bierzesz może acard? Ja miałam bóle brzucha po acardzie i musiałam odstawić.

Teoretycznie euthyrox została zwiększona dawka z 50 na 100 po tym kilka dni później się zaczęło, ale nie wiem czy to taki przypadek czy ma wpływ. Reszta leków dołączyła w trakcie, więc raczej wpływu nie mają :/
 
Mnie piszcie na córkę, bo podobno córka odbiera urodę w ciąży, a jak patrzę w lustro to wyglądam na strasznie zmiętą 😁 z synem jednak mimo dolegliwości wszyscy mówili że kwitnę, nawet jak jeszcze nie wiedzieli o ciąży, teraz nikt nic nie mówi 😁😁
 
reklama
Do góry