reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Taaak, i wstaje kolo 7. Spi tak odkąd skończyła 6 mies, ale pewnie blizej lata sie to skończy [emoji4]
To zazdroszcze. Moj idzie po 20 spac czasem nawet kolo 22. I tak czy siak wstaje o 7.
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? [emoji6]
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych [emoji3059]
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie [emoji4]
Ja nie mam przeczucia ale bardzo chcialabym teraz dziewczynke. Moj mi obstaeia chlopaka znowu chociaz tez by corke teraz chcial. [emoji85]
Mnie piszcie na córkę, bo podobno córka odbiera urodę w ciąży, a jak patrzę w lustro to wyglądam na strasznie zmiętą [emoji16] z synem jednak mimo dolegliwości wszyscy mówili że kwitnę, nawet jak jeszcze nie wiedzieli o ciąży, teraz nikt nic nie mówi [emoji16][emoji16]
Mi sie to kompletnie nie sprawdzilo. Jadlam w 1 ciazy slodkie i mialam straszny tradzik a mam chlopaka. Teraz historia sie powtarza ale jednak mam nadzieje na ta dziewuszke [emoji12]
 
reklama
Tez bede miala drugie w 13+4, z corka tak bylam i lelarz mowil ze na tym etapie wszystko super widac i mozna pomierzyc.
O to super, że mówisz mi taką rzecz :) :) 🥰
Mój nic nie mówił, znaczy chciał żebym zapisała się do niego na 02.03, ale ja już ostatnio miałam problem z umówieniem się do niego na wizytę i od razu mu powiedziałam, że ma aż czarno w kalendarzu, to powiedzial żeby zapisać się na 03.03 i też będzie dobrze :)
 
Wy też się tak boicie badań prenatalnych jak ja? mam je za tydzień w piątek i chętnie bym na to nie poszła tak strasznie się tego boję 😨
Ja się w zasadzie boję każdej wizyty... przed każda z nich drżę czy nie usłyszę, że serduszko przestało bić.... staram się być dobrej myśli ale nie jest to takie proste ;) najbliższą wizytę mam w ten piątek a później prenatalne 02.03, później może trochę odetchne bardziej ;)
 
reklama
Do góry