reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ta moja też jest od 20 tygodnia jeśli chcesz stacjonarnie, a jeśli chcesz online to można wcześniej 😁 ja chyba wolę stacjonarnie, przynajmniej się ruszę z domu 😂

Jutro znowu mam wizytę, tym razem prywatnie 😁
W tych czasach kazde wyjść to myślę, że jakaś rozrywka :D a przynajmniej czegoś można się zawsze dowiedzieć ;)
 
reklama
Ja x lat temu chodziłam do szkoły rodzenia za darmo , mile wspominam , dużo wiedzy i przydatnych rzeczy. Chodziłam z koleżanką bo też była w tym samym czasie w ciąży ... jak dwie lezby 😂😂😂
Ja w pierwszej ciąży chodziłam do szpitala do szkoły rodzenia, poszłam na pierwsze spotkanie z moją młodszą siostra, żeby było mi raźniej, bo myślałam że każdy będzie z partnerem, a tylko ja sama i będę się głupio czuła (mąż akurat był w delegacji, potem na wszystkie następne spotkania już chodził ze mną) Mina położnej bezcenna, patrzyła dziwnie na nas, ale dopiero w połowie spotkania zapytała czy jesteśmy parą 😁😁😁🤦🤦🤦 jakbym wpadła na to, że ktoś tak o nas pomyśli to wolałabym przyjść sama 😁
 
Dziewczyny a co myślicie o szkole rodzenia? jest to faktycznie do czegoś przydatne czy tylko kolejny niepotrzebny wydatek?
Pewnie dużo zależy..... Ja w pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia przy szpitalu w którym chciałam rodzić - każdy szpital jednak ma swój regulamin itd. Mieliśmy też mini wycieczkę po szpitalu, co gdzie itd. Na koniec zawsze masaż stóp przez partnera :) I wyciszenie muzyka, ciemno... Miło wspominam.
Teraz widziałam, że oferują on line zajęcia, może warto dowiedzieć się jak to teraz wygląda, w czasie pandemii...
Ja w pierwszej ciąży chodziłam do szpitala do szkoły rodzenia, poszłam na pierwsze spotkanie z moją młodszą siostra, żeby było mi raźniej, bo myślałam że każdy będzie z partnerem, a tylko ja sama i będę się głupio czuła (mąż akurat był w delegacji, potem na wszystkie następne spotkania już chodził ze mną) Mina położnej bezcenna, patrzyła dziwnie na nas, ale dopiero w połowie spotkania zapytała czy jesteśmy parą 😁😁😁🤦🤦🤦 jakbym wpadła na to, że ktoś tak o nas pomyśli to wolałabym przyjść sama 😁
haha urocze, jak to trzeba od razu wyjaśniać, by niedomówień nie było :)
 
reklama
Co do henny mnóstwo lat robiłam a od jakichś dwóch zrobiło mi się chyba jakieś uczelnie na brwiach, bo henna trzyma się mnie 1 dzień a potem swedza niemiłosiernie brwi 😑😑😑😑
 
Do góry