reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jak tam walentynkowy wieczór dziewczyny? Mój małżonek właśnie zawzięcie układa puzzle, a ja leże i powoli nie mieszcze się w dresy po kolacji. W zanadrzu jeszcze jedna zupka chińska do opędzlowania. 😂
Mój mąż do północy w pracy więc zanim wróci to ja będę smacznie spać, ale zobaczymy czy mnie obudzi i czymś zaskoczy 💕czasem potrafi 😍
Jadę do szpitala lekarz mi kazał boże trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki, będzie dobrze 💕
 
Właśnie co do srodowiskowej , przeprowadzilismy się i tutaj srodowiskowa w mieście w którym mamy rodzinnego nie ma najlepszej opini , a szczerze nie wiem czy z innego miasta mogę jakaś wybrać?

Jeśli się zgodzi dojechać do Ciebie to chyba nie ma rejonizacji. Moja jest zarejestrowana poza Krakowem, a w przychodni w ogóle nie ma położnej.
 
Ja znalazłam jakąś darmową szkołę 🤷🏼‍♀️ we wtorek idę się z nimi spotkać, obadać co to jest 😁😁 pewnie się zdecyduje, nawet jeśli nie będzie jakoś super to i tak czegoś tam się nauczę bo doświadczenia w dzieciach mam 0😂
Ja też chodziłam w pierwszej ciąży za darmo. Po 20 tygodniu zapisałam się i normalnie z mojej przychodni wtedy.
 
Ja też chodziłam w pierwszej ciąży za darmo. Po 20 tygodniu zapisałam się i normalnie z mojej przychodni wtedy.

Ta moja też jest od 20 tygodnia jeśli chcesz stacjonarnie, a jeśli chcesz online to można wcześniej 😁 ja chyba wolę stacjonarnie, przynajmniej się ruszę z domu 😂

Jutro znowu mam wizytę, tym razem prywatnie 😁
 
reklama
Do góry