reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam wizytę w piątek i to będzie już 10+3 myślę, że to będzie ta wizyta, po której jeszcze bardziej odetchnę :-) czuję dobre wibracje w tej ciąży, serio, czuję w kościach, że tym razem będzie wszystko ideolo :-)
Ja idę w czwartek, bedzie 10+1, ale to na nfz i w sumie nie wiem czy mi w ogole usg zrobi 😆
U swojego ginka mam 3 marca
 
reklama
Dziewoje czy będzie problem jak oddam mocz do badania z drugiego moczu ? Nie kupiłam pojemniczka a jutro idę na badania i zrobiła bym siku w toalecie ... czy lepiej dowieść we wtorek taki z pierwszego tłoczenia 😜
 
Kurde jakoś tak dziwnie mi dziś było, trochę głowa, trochę brak apetytu, no i jeb jest 37i5 i gardlo się rozkręca, ehhh wiedzialam, że tak będzie, w tym tygodniu było takie natezenie dzieci w przedszkolu co niby już zdrowe bez gorączki ale "rzezące" i z glutem po pas, że nic dziwnego, że mnie dopadło, a w domu poza miodem i czosnkiem nie mam nic wspomagającego. Ehhhh mam nadzieję, że zdążę iść na to l4 zanim się zacznie sezon na ospę
 
Jak tam walentynkowy wieczór dziewczyny? Mój małżonek właśnie zawzięcie układa puzzle, a ja leże i powoli nie mieszcze się w dresy po kolacji. W zanadrzu jeszcze jedna zupka chińska do opędzlowania. [emoji23]
My układaliśmy puzzle we 3 z mężem i córką, a teraz leciala Bridget Jones w tv, to niezle sie usmialismy. No i wcinalismy moją pitną czeko bez malin, bo nie znalazłam, ale i tak byla dobra.
 
Co do wątku prywatnego, też już czekam aż będzie założony. Myślę, że większość osób nie udziela się często bo tylko czyta i reaguje "lajkami" na posty, dlatego że forum jest wciąż publiczne. Czasami też po całym dniu ciężko jest nadrobić 40 stron lub więcej postów, więc jeśli nie mam czasu to nawet nie nadrabiam i ciężko już wbić się w tematy :)
 
reklama
Dzięki ❤️ gdzie te czasy jak się wyparzało słoiczek po przecierze pomidorowym 😂
hahahahaha tak też można, tylko w przychodni przelać do pojemniczka, żeby oddać w odpowiedniej postaci :)
Był czas że przynosiłam w standardowym pojemniczku a w przychodni pielęgniarka dawała taką wąską próbówkę na mocz - z prośbą o przelanie. Także przelewanie nie stanowi problemu. A w punkcie pobrań raczej mają pojemniczki i na prośbę dają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry