reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, wasi lekarze na pewno mają doświadczenie z terminem badań prenatalnych, posłuchajcie ich, wierzę, że wiedza co robią. Wątpię żeby była wielka różnica pomiędzy 11+6 a 12+2, zresztą często nie znamy dokładnej daty owulacji. Poza tym są widełka badanie robimy między 11. a 14. tygodniem nie później niż (i tu jest coś podane, ale nie pamiętam dokładnie 😊)
Nie później niz 13+6 😉
Masz racje, aczkolwiekja bedac z corka na sam koniec widełek uslyszalam, ze w tym okresie widac duzo wyrazniej 🤷‍♀️
 
Ja juz po☺uff ale ulga. Dziec zdrowy, żyje. Serduszko 171, i cale 3.29 cm. Leży po drugiej stronie wiec blizna taka sama jaka była 🤗🤗
to mamy podobnej wielkości bo ja miałam 3,37cm ale w dniu USG byłam 9+6 chociaż wg USG wiek pokazywał 10+3 super wiadomość, że siedzi daleko od blizny ❤️
 
Witam dziewczyny, czy mogę do Was dołączyć? Nie pisałam wcześniej, bo się bałam... Mam 31 lat, jestem mamą prawie 4 letniego chłopca :-) W minione wakacje poroniłam drugą ciążę (właściwie w 10 tygodniu okazało się, że jest puste jajo płodowe), dlatego teraz aż trudno było mi uwierzyć, zacząć się jakoś cieszyć i napisać tutaj... Ale czytałam Was co jakiś czas :-) Dziś miałam wizytę (jestem w 11+2) i widziałam bijące serduszko, a maluszek nawet rączką ruszał 🥰🥰🥰 więc uznałam że najwyższy czas zacząć się cieszyć i napisać :-) czy mogę? 😁
 
reklama
Kiedyś dietetyczka mi mowila, ze w tych wszystkich zaleceniach co do picia wody powinno się wyliczać tez zupy i wszystkie inne płyny, kawę itd. Wiec spokojnie, ja chyba raz w życiu wypiłam 3 litry wody w ciągu jednego dnia, jak szlam na usg brzucha.
Hmm kawe? Jak kawa przecież odwdnia i dlatego do kawy zaleca sie szklankę wody wypic ;)
 
Do góry